
Audi Q3 - 35 TFSI S-line Black Optic|PANO|BLIND SPOT|MEMORY|LEDER|BOMVOL
Algemeen
| Prijs | € 27.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 94.680 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 08 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJK-98-X |
| Datum deel 1 | 16-01-2019 (import) |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 186 x 159 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Alcantara interieurdelen
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen sportstuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Premium kleur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
Overig
- Assistentie Pakket (Cruise control adaptief, File-assistent, Grootlicht-assistent, Parkeersensor voor, Verkeersbord detectie)
- File-assistent
- Lichtmetalen velgen 20''
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor)
- Sfeerverlichting
- S Line interieur (Aluminium interieur afwerking, Lederen sportstuur)
= Bijzonderheden =
Onze auto's worden bij binnenkomst volledig nagelopen en gepoetst. Indien nodig voorzien wij onze auto's van een nieuwe APK.
Verder kunnen onze auto's geleverd worden met 6, 12 of 24 maanden garantie. Voor meer informatie, vragen of het maken van een afspraak kunt u ons gerust bellen of mailen. Kom langs voor een bezichtiging en proefrit!
Is het voor u niet mogelijk om overdag een bezoek aan ons te brengen? Dan staan wij ook 's avonds voor u klaar.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto mogelijk.
Financiering:
AutoMine biedt verschillende financieringen aan door samenwerking met verschillende instellingen. Wij kunnen u adviseren op het gebied van ondernemerschap en belastingzaken. Ook private lease is mogelijk. Neem gerust contact op via:
Whatsapp: 06-21304921
E-mail: info@automine.nl
Onderstaande AutoMine-services inbegrepen bij levering:
• Technische inspectie voertuig
• Afleverbeurt
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Nieuwe of een ruime APK keuring
Wij zijn aangesloten bij Autotrust Garantie!
Deze prachtige Audi Q3 S-line van het jaar 2019 komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
- Instap Garantie 6/12/24 maanden
- Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Voor meer informatie kunt u terecht op onze website.
BEZICHTIGING/PROEFRIT UITSLUITEND OP AFSPRAAK.
Disclaimer:
Hoewel de informatie op deze website permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten. Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfel kan u ons altijd vrijblijvend contacteren.
Wij raden u aan om ons - in geval u een auto wil bezichtigen, bij vertrek te bellen, zodat wij de auto voor u kunnen vasthouden. Dit om eventuele teleurstelling te voorkomen.
AutoMine
Fluorweg 49C
3812RW AMERSFOORT
Tel: 0621304921
E-mail: info@automine.nl
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























