
Audi Q3 - 40 TFSI quattro Pro Line S ADCRUISE LANEASS CAMERA
Algemeen
| Prijs | € 27.999 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 82.523 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-304-PX |
| Datum deel 1 | 11-09-2019 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1595 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 220 km/u
GVW: 2.190 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
CO₂-uitstoot: 166 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 399): Garantiepakket: 6 maanden of 15.000KM
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Lederen sportstuur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Premium kleur
- S Line exterieur
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
Overig
- Assistentie Pakket (Bots waarschuwing systeem, Cruise control adaptief, File-assistent)
- File-assistent
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry, Keyless start)
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Audi Q3 40 TFSI QUATTRO Pro Line S uit sep 2019
Auto is ingevoerd uit Duitsland in mei 2024,
complete onderhoudshistorie en kilometerhistorie is aanwezig.
Laatste beurt op 23-10-2025 bij 71.422,
Dit was een grote beurt waarbij alle filters en alle vloeistoffen vervangen en ververst zijn.
Met de juiste opties zoals adaptieve cruisecontrol, climate control, stoelverwarming en parkeercamera.
Auto rijdt en schakelt perfect.
Set zomer automatten meegeleverd.
Set 17inch Bridgestone winterbanden op velg meegeleverd.
Staat nu op 18inch Bridgestone zomerbanden.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Inruil is Mogelijk.
Wij zijn RDW Erkend.
al onze auto`s staan te koop tegen scherpe internet prijzen.
wij rekenen geen afleverkosten.
Openingstijden:
Maandag t/m Zondag 09:00-21:00
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u aan om van tevoren even te bellen
06-49759247
Vanaf 1-1-2026 is de nieuwe wetgeving ingegaan waardoor contante betaling boven de €3000,- niet meer mogelijk zijn.
Controleer a.u.b. uw banklimiet 4 uur voor verwachte aankoop om vertragingen bij direct afhaal te voorkomen!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































