
Audi Q3 - 40 TFSI quattro S Line edition one | Pano | Virtual | Leer | VOL |
Algemeen
| Prijs | € 25.975 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 176.090 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 november 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-754-BD |
| Datum deel 1 | 15-01-2019 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1595 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 220 km/u
GVW: 2.200 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
CO₂-uitstoot: 170 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Alcantara interieurdelen
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Trekhaak uitklapbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
Overig
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor)
- Schuif/kanteldak
- S Line interieur (Aluminium interieur afwerking, Lederen sportstuur, Lederen sportstuur)
= Bijzonderheden =
Aangeboden! Keurig nette Audi Q3 2.0 TFSI Quattro!!
Deze Audi beschikt over veel leuke opties o.a. vol lederen sportstoelen, stoelverwarming, navigatie, virtual dashboard, panorama dak, s line interieur + exterieur, elektrische trekhaak, afgevlakt sportstuur, matrixkoplampen, camera etc. etc. De auto rijdt en schakelt uitstekend. Volledig onderhoud aanwezig. Mechatronic vervangen bij km stand 160.000, factuur aanwezig a 2500,-. APK tot en met 11- 2027!
Bezoek graag na telefonische afspraak, dit om teleurstelling te voorkomen. Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























