
Audi Q5 Sportback - 50 TFSI e S-Line 299pk Quattro Pano|Luchtv|Trekh|B&O|Cam|Matrix|RS
Algemeen
| Prijs | € 44.990 |
| Prijs excl. BTW | € 37.225 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2022 |
| Kilometerstand | 87.852 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 30 september 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JHJ-98-R |
| Datum deel 1 | 01-09-2022 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 220 kW (299 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Gletscher wit metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | juni 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2022 - okt. 2023
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 220 kW (299 PK)
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 220 kW (299 PK)
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 54 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Wielbasis: 282 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,8 l/100km (1 op 55,6)
CO₂-uitstoot: 42 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Averdonk Auto's Bosberg 25B 7271LE BORCULO, NL 053-7009740 http://www.averdonkautos.nl info@averdonkautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 3D knipperlichten
- 4 WD
- Achterspoiler
- Adaptive cruise control
- Audi full led koplampen
- Black pakket
- Dakspoiler RS
- Dimlichten automatisch
- Dynamische knipperlichten achter
- Dynamische knipperlichten voor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Frontspoiler RS
- Full led koplampen
- Glans zwarte grille
- Kleur parelmoer
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Oled achterlichten
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Privacy glas
- Quattro
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak wegklapbaar
- Uitlaatdiffusser RS
- Verlichte instaplijsten
- Verlichting onder handgrepen
- Zwarte grille
- Zwarte logo's
- Zwart optiek pakket
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Ambiance led interieur verlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bang Olufsen audiosysteem
- Bekerhouder voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multifunctioneel sportstuur
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Audi adaptieve cruise control
- Audi pre sense
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Driving mode selection
- Dynamic select
- Dynamisch traction control
- Filehulp
- Front assist
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheidsherkenning
Overige
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Buitentempratuurmeter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- interieur voorverwarming/(koeling)
- Luchtvering
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
Audi Q5 Sportback 50TFSI e S-Line 300pk Quattro 3x S-line RS, uitgevoerd in de stijlvolle kleur Gletscher wit metallic in combinatie met het zwart optiek pakket maakt dit een hele mooie verschijning.
Deze Audi is rijk uitgerust met een bijzonder fraaie optielijst, waaronder:
• Panoramadak.
• Matrix koplampen.
• Bang & Olufsen audiosystemen.
• Sfeerverlichting.
• Virtual cockpit.
• Trekhaar wegklapbaar.
• Frontspoiler.
• Achterklepspoiler.
• RS uitlaat diffuser.
Deze Audi is volledig dealeronderhouden. De complete onderhoudshistorie is aanwezig, evenals 2 originele sleutels.
Laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd bij 87.759 km.
Batterijcertificaat met een SOH van 100% aanwezig.
Bent u op zoek naar een zeer complete, sportieve en uitstekend onderhouden Audi Q5 met een luxe uitstraling en aantrekkelijke optielijst, dan is deze auto absoluut een bezichtiging waard.
De getoonde nieuwe 22inch RS wielset voorzien van Pirelli all-season banden is tegen meerprijs van €2599,- beschikbaar bij aanschaf van deze auto.
Afleverpakket bedraagt €1499,- bestaande uit onder andere12 maanden Real Garant Elite garantie, professionele poetsbeurt ,tenaamstelling, luxe kentekenplaten, SOH rapport.
Wij werken uitsluitend op afspraak, zodat wij u alle tijd en aandacht kunnen geven.
Ondanks dat we onze advertenties met de grootste zorg samenstellen kunnen er geen rechten worden ontleend aan de inhoud hiervan.
Welkom bij Averdonk Auto’s.
Wij zijn gevestigd in Borculo en werken uitsluitend op afspraak, zodat wij u persoonlijk en met volledige aandacht kunnen ontvangen.
Al onze auto's en meer informatie over ons is te bekijken op onze website.
Bosberg 25B, 7271 LE Borculo
053-7009740
info@averdonkautos.nl
www.averdonkautos.nl
Hoeveel kost een Audi Q5 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































