
Audi Q5 SQ5 - 3.0 TDI quattro Pro Line 2015 ECC/PANO/EURO6
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | Juli 2015 |
| Kilometerstand | 255.540 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NK-064-D |
| Datum deel 1 | 27-07-2015 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,10 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1975 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/45 R20
Acceleratie (0-100): 5,1 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.585 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 191 x 162 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 722 - € 759 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
TE KOOP IN OPDRACHT VAN KLANT:
LET OP: PRIJS EX BPM! PRIJS VOOR NL: €17950,-
Audi SQ5 3.0 TDI Quattro 2015 Grijs. 255.230 originele kilometers met Nationale Auto Pas-Check! Het gaat hierbij om de Pro Line uitvoering, is voorzien van o.a: ABS / airbag bestuurder + airbag passagier + airbag zij / airconditioning / automaat / bang & olufsen / bekerhouders / boordcomputer / climate control / cruise control / elektrische pakket ( elektrische ramen + spiegels + centrale deurvergrendeling ) / lederen interieur / licht metalen velgen / Lane-Assist / metallic lak / navigatiesysteem / panoramadak/ parkeersensoren / stoelverkoeling / stoelverwarming / stuurbekrachtiging. Inruil mogelijk tegen handelsprijzen. Voor overige informatie kunt u gerust bellen: 06-34508005 / 06-38999513
Let op: de geadverteerde prijs is de meeneemprijs. Garantiepakketten zijn optioneel en kunt u kiezen uit:
Pakket Brons: 3 maanden garantie, APK-Check, kleine beurt en kosteloos tenaamstelling € 695,-
Pakket Zilver: 6 maanden garantie, APK-Check, kleine beurt en kosteloos tenaamstelling € 895,-
Pakket Goud: 12 maanden garantie, APK-Check, grote beurt en kosteloos tenaamstelling € 1195,-
Tenaamstellen op locatie! Daardoor is het ook mogelijk om ook 's weekends ( ook op zondag ) en 's avonds langs te komen voor een bezichtiging en/of een proefrit
Wij kunnen helpen met export-documenten!
We can help with export-documents!
Wir können mit dem Export Dokumenten helfen!
Mozemy pomóc w dokumentach eksportowych!
My mozhem pomoch' s eksportnykh dokumentov!
Nous pouvons vous aider avec des documents d'exportation!
Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Audi Q5 SQ5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































