
Audi Q5 SQ5 - 3.0 TDI quattro Pro Line
Algemeen
| Prijs | € 17.900 |
| Bouwjaar | Mei 2013 |
| Kilometerstand | 229.869 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-XFK-57 |
| Datum deel 1 | 22-05-2013 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,10 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1895 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - nov. 2015
Modelcode: 8R
Technische informatie
Koppel: 650 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 5,1 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.530 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 193 x 167 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Historie
Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 679 - € 713 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Baan Automotive Rijssen Kalanderstraat 3 7461JL RIJSSEN, NL 0548512343 http://www.baanautomotive.nl rijssen@baanautomotive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak uitklapbaar
Infotainment
- Autotelefoon voorbereiding
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Navigatie-pakket (DVD speler, Navigatiesysteem full map)
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Baan Automotive. Uw specialist voor Saab, Volvo en Landrover.
Wij verlenen u service van ouderwetse kwaliteit in een modern jasje. Goed gedaan is beter dan goed gesproken, dus wees welkom en ervaar onze service!
Voorkom teleurstelling, bel altijd vooraf of de betreffende auto nog beschikbaar is. Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld, is Baan Automotive Rijssen niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie.
Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt, wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend.
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden, zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Audi Q5 SQ5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































