
Audi Q5 SQ5 - 3.0 TFSI quattro Pro Line Plus Carplay Pano Virtual
Algemeen
| Prijs | € 37.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 95.365 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 01 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TK-507-N |
| Datum deel 1 | 14-05-2018 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,40 sec |
| Motorvermogen | 260 kW (353 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1845 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | maart 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2017 - apr. 2018
Technische informatie
Koppel: 500 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 477 x 194 x 169 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 195 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik in de stad: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Historie
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Donkersgoed B.V. Marienhoef 10 3851ST ERMELO, NL 0341-561708 http://www.autodonkersgoed.nl info@autodonkersgoed.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 21"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
Keurige Audi SQ5 3.0TFSi Quattro Automaat met Pas 95365km gereden !
Compleet uitgevoerd met Panoramadak, Cruise-Controle, Virtueel Dash, Stoelverwarming V+A etc.etc.
Garantie in overleg. Autodonkersgoed.nl: Onderhoud, In- en Verkoop, Reparatie, Schadeherstel, Auto Zoekservice
Hoeveel kost een Audi Q5 SQ5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























