
Audi Q5 - 2.0 TDI quattro Design Pro Line Plus | ACC | Luchtvering | Panoramadak | Bang&Olufsen | Ca
Algemeen
| Prijs | € 24.700 |
| Bouwjaar | April 2017 |
| Kilometerstand | 150.789 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RX-185-P |
| Datum deel 1 | 27-04-2017 (import) |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 218 km/u
GVW: 2.440 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basis:
- Geldige APK (min. 3 maanden)
- Op peil brengen van olie, lucht en koelvloeistof
- Tenaamstelling van de auto
- Vrijwaren van de inruilauto
- Kwart tank brandstof
- 3 maanden uren-garantie (excl. onderdelen)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- Velgen, lichtmetaal 8J x 20 "5-segmentspaak"-design (PRB)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfortsleutel (PGC)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas vanaf de b-stijl inclusief akoestisch glas in voorportieren (VW4)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Raamlijsten, aluminium (4ZB)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmbare voorruit (4GR)
Infotainment
- MMI navigatie plus (PNQ)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (UI2)
- Audi virtual cockpit (9S8)
- Bang & Olufsen 3D soundsystem (9VS)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone (9AQ)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus (3NS)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- Decoratielijsten, aluminium Rhombus (5MF)
- elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel (3PB)
- lederen stuurwiel
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar (3L5)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Adaptive cruise control (8T8)
- Autonomous Emergency Braking
- vervolgbotsing preventie
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- grootlichtassistent (8G1)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter (7X1)
- passagiersairbag
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- Wegrijassistent (UH2)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Adaptive air suspension (1BK)
- Assistentiepakket City (achteropkomend verkeer waarschuwing, Audi side assist inclusief Audi pre sense rear, achteruitrij assistent, Achteruitrijcamera, Parkeerhulp plus) (PCM)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Deze Audi Q5 2.0 TDI heeft veel mooie opties zoals: Achteruitrijcamera, Parkeersensoren voor + achter, DAB, Navigatie, Bluetooth, Adaptieve Cruise Control, Luchtvering, Regensensor, Stoelverwarming, Airconditioning, Bang & Olufsen, Dodehoekdetectie, Panoramadak, Lederen bekleding, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Keyless Entry en Go, 20 Inch lichtmetalen velgen en nog veel meer..
Uw mobiliteit en zekerheid staan voorop bij Mudde Kok. Een groot deel van ons aanbod heeft nog fabrieksgarantie, dat is de meest uitgebreide vorm van garantie. Is deze garantie verlopen, maar is uw auto jonger dan 15 jaar? Dan krijgt u altijd de Mudde Kok Basis-garantie. Deze garantie biedt u o.a.:
- Geldige APK (minimaal 3 maanden)
- Op peil brengen van olie, lucht en koelvloeistof
- Tenaamstelling van de auto
- Vrijwaren van de inruilauto
- Kwart tank brandstof
- 3 maanden uren-garantie (klant betaalt de onderdelen)
Uiteraard is het mogelijk om de Mudde Kok Basis-garantie tegen een meerprijs uit te breiden met extra garanties en/of onderhoud. Kijk voor mogelijkheden op onze website, of vraag het één van onze verkopers. Is een auto ouder dan 15 jaar? Hij wordt dan standaard afgeleverd met geldige APK en we brengen de olie, lucht en koelvloeistof op peil en de auto wordt kosteloos op uw naam gezet.
Als de auto op moment van kopen nog minimaal 6 maanden fabrieksgarantie heeft, dan heeft de auto daarmee ook zes maanden BOVAG-garantie.
Bij Mudde Kok Automotive hebben we een passie voor Volvo en Land Rover, maar we verkopen en onderhouden alle merken auto’s. Onze auto’s zijn vrijwel allemaal dealer onderhouden, hebben een ingevuld serviceboekje en zijn voorzien van Nationale AutoPas. Daarnaast zijn we aangesloten bij de stichting 100% Onderhouden. De auto’s worden bij ons op locatie te naam gesteld.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem contact met ons op, we helpen u graag verder!
Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Deze auto wordt aangeboden bij Mudde Kok Automotive. Bent u geïnteresseerd? Dan nodigen wij u van harte uit om een proefrit te maken of om ons gehele aanbod te bekijken.
Mudde Kok Automotive
Oosteinderweg 104
8072 PD Nunspeet
M: verkoop@muddekok.nl
Op de advertentie kan geen aanspraak gemaakt worden. Wijzigingen voorbehouden.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































