
Audi Q5 - 2.0 TDI quattro Pro Line S Xenon/Navi/PDC
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 194.340 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JZ-378-J |
| Datum deel 1 | 10-06-2014 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 130 kW (177 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1795 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 190 x 166 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Nette goed rijdende en rijk uitgevoerde Audi Q5 2.0 TDI
Inruil is altijd bespreekbaar.
Belt u voor een afspraak, we zijn niet altijd aanwezig.
Mailen of Whatsappen mag natuurlijk ook.
Maandag t/m zaterdag geopend op afspraak.
Wij kunnen 24/7 Tenaamstellen, dit is altijd bij de prijs inbegrepen.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































