
Audi Q5 - 2.0 TFSI 211PK quattro Pro Line | Panoramadak | Gereviseerd bij 230.423 kilometer
Algemeen
| Prijs | € 13.940 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 242.595 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 04 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 32-KGR-8 |
| Datum deel 1 | 09-09-2008 (import) |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Ibisweiss LY9C |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | december 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Parkeercamera | Elek. verstelbare voorstoelen | 20inch Lm-velgen | Lederenbekleding | Stoelverwarming | Trekhaak
Audi Q5 2.0 TFSI 211PK quattro Pro Line | Panoramadak | Gereviseerd bij 230.423 kilometer
- Kenteken: 32-KGR-8
- Merk: Audi
- Model: Q5
- APK tot: 04-04-2027
- Tellerstand: 242595 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Automaat 7
- Kleur: wit
- Kleurnaam: Ibisweiss LY9C
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CDN
- Vermogen: 155 kW / 211pk
- Ledig gewicht: 1715 kg
- Max. massa voertuig: 2320 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 463 cm
- Breedte: 190 cm
- Hoogte: 165 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 307 - 335 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
- Bandenmaat voor: 255/45/20
- Bandenmaat achter: 255/45/20
- Wielbasis: 281 mm
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrijcamera
- Adaptief demping systeem
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 20"
- Navigatiesysteem full map
- Panoramadak
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Trekhaak met afneembare kogel
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Design pakket
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Parkeer pakket
- Achteruitrijcamera
Pakket: Optie pakket
- Adaptief demping systeem
- Variabele stuuroverbrenging
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
Wij hebben dit prachtige exemplaar ingeruild op één van onze auto's. De motor van de auto is vorig jaar volledig gereviseerd bij 230.423 kilometer, hierbij zijn diverse onderdelen vervangen:
- Distributieketting set volledig
- Turbo
- Zuigermodificatie set volledig
- Stuurbekrachtigingspomp
- Motorsteunen links & rechts
De totale kosten van de reparatie bedragen: €8517,69 incl. btw. Hiervan is de rekening aanwezig. De auto heeft bij: 239.611 kilometer zijn laatste onderhoudsbeurt gehad. Tevens leveren wij de auto standaard met 6 maanden Cargarantie en rekenen geen afleverkosten.
Afleverpakketten
Standaard
- Altijd een chronologisch oplopende kilometerstand! (N.A.P.)
- Onderhoudshistorie aanwezig is
- Technisch in orde is
- Voorzien is van minimaal 6 maanden A.P.K.
Van Bergen & Lamens
Hopperweg 11-10
3225LS Hellevoetsluis
0181231010
info@vanbergen-lamens.nl
www.vanbergen-lamens.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































![Hyundai Kona - 1.6 GDI HEV Fashion [ Head-up Navi Camera Krell-audio Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I762417669/240x180/hyundai-kona-1-6-gdi-hev-fashion-head-up-navi-camera-krell-audio-clima.jpg)













