
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro 3x S Edition
Algemeen
| Prijs | € 11.500 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 203.482 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 28 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-KFL-39 |
| Datum deel 1 | 05-04-2013 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R19
Acceleratie (0-100): 7,1 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 190 x 166 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 184 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Audi Q5 komt uit 2013. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2013 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 165 kW (224 PK) en een cilinderinhoud van 1984 cc.
Mooie q5, heeft alleen op de kofferbakklep wat schade, deze lijkt slecht te zijn hersteld. Voor de rest is het een super nette auto. Hij rijdt en schakelt goed. Voorzien van leuke opties zoals memory stoelen, key-less entry en is 3x S-line uitgevoerd. De APK is geldig tot 28-12-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 316,50 per kwartaal.
Inruil is mogelijk en garantie in overleg
Voor vragen, neem gerust contact op met onze verkopers.
Wij kunnen voertuigen vrijwaren en tenaamstellen. Tevens verzorgen wij export- en douanedocumenten.
Aan de inhoud van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. De advertentietekst is automatisch gegenereerd via onze adverteermodule.
Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden, evenals tussentijdse verkoop.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































