
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro|Automaat|Panoramadak|Trekhaak|NAP|211PK|20inch|Xenon|
Algemeen
| Prijs | € 11.995 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 185.157 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 18 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 56-KVF-1 |
| Datum deel 1 | 18-02-2010 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | oktober 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/45 R20
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 165 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 197 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoon
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Design-pakket (Lendesteunen (verstelbaar), Lendesteunen (verstelbaar), Verwarmde voorstoelen, Verwarmde voorstoelen, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Voorstoelen verwarmd, Voorstoelen verwarmd)
- Led verlichting
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera)
- Standkachel
= Bijzonderheden =
Zeer nette en rijk uitgeruste Audi Q5 2.0 TFSI Quattro met 211 pk en automatische transmissie, wat zorgt voor een krachtige en comfortabele rijervaring onder alle omstandigheden. Het betreft een origineel Nederlandse auto die goed is onderhouden en in verzorgde staat verkeert.
Voorzien van een panoramadak, afneembare trekhaak en xenon verlichting voor extra comfort en veiligheid. Het luxe interieur in leder en alcantara geeft de auto een sportieve en hoogwaardige uitstraling, terwijl de 20 inch velgen zorgen voor een krachtige look.
Daarnaast beschikt de auto over een standkachel en twee sleutels meegeleverd.
Kortom, een complete, luxe en goed onderhouden Q5 die direct klaar is voor gebruik. Gewilde uitvoering.
- Inruil en financiering mogelijk.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























