
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Pro Line Apk/Climate/Cruise/Navi/Pdc/Pano/Leer/Nap
Algemeen
| Prijs | € 6.995 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 224.987 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 09 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 42-SXN-6 |
| Datum deel 1 | 06-02-2012 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | juni 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R19
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 165 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Cruise control adaptief
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- APK
- bumpers en spiegels in car.kleur
- dit zijn meeneemprijzen
- incl boekjes
- nationale autopas
- nieuwstaat
- Offroad Edition ("Lichtmetalen velgen 19""", Elektrisch glazen panorama-dak, Metallic lak)
- onderhoudsboekjes aanwezig
- zeer mooie en complete limousine
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
!!!!! AutomaatBak Bonkt Met Terugschakelen!!!!! Maar auto rijdt gewoon.
!!!!! Automatic transmission bangs when downshifting!!!!! but the car just drives.
Auto is een Audi Q5 2.0 TFSI quattro Pro Line uit 02-2012 met 225.000 km N.A.P en is voorzien van Apk/Climate/Cruise/Navi/Panorama Dak/Leer/Elektr.Ramen voor en achter/Centrale deurvergrendeling/Cd/Onderhoudsboekjes/Trekhaak/4 Goede banden Op Velgen en auto rijdt, schakelt en remt goed. Voor een afspraak belt of WhatsAppt u de volgende persoon Sam/06-20460312.
Overschrijven kan ook op Zaterdag en Zondag. Inruil mogelijk! Telefonisch dagelijks te bereiken van 08.00 tot 22.00 uur.
Let op, dit is een meeneemprijs. Hier komen geen extra kosten bij. Voor inruil gelden andere tarieven.
Zolang er niet staat verkocht of gereserveerd is deze auto nog beschikbaar. De auto wordt zonder (aan)betaling niet gereserveerd. Bel 06-20460312 voor een proefrit!
!!!!!Bel 06-20460312 voor een afspraak!!!!!
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























