
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Pro Line | Leder | Camera | Cruise | Clima | Stoelverwarming | Trekhaak |
Algemeen
| Prijs | € 21.995 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 165.934 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZR-862-Z |
| Datum deel 1 | 13-07-2017 (import) |
| Topsnelheid | 237 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1695 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 237 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 189 x 166 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- File-assistent
- Tour pakket (Bots waarschuwing systeem, Cruise control adaptief met Stop&Go, File-assistent, Rijstrooksensor met correctie)
Heeft u interesse in deze mooie occasion of nog vragen? Ons verkoopteam staat voor u klaar om u verder te helpen!
Neem vrijblijvend contact op voor een proefrit!
Technisch en optisch gecontroleerd: Al onze occasions zijn zorgvuldig nagekeken, zodat u met een gerust hart de weg op kunt.
Contact: Tel: 024-2036400
Wij staan klaar om u te helpen met het vinden van uw ideale voertuig!
Wij verwelkomen u graag bij Berg Automotive !
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























