
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Pro Line Net binnen - Nu al te bezichtigen
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | Juli 2009 |
| Kilometerstand | 220.495 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 16 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 21-JNB-8 |
| Datum deel 1 | 06-07-2009 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | oktober 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2008 - jun. 2012
Modelcode: 8R
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 193 x 166 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf P. Bot B.V. Hoogstad 51 3131KX VLAARDINGEN, NL 0104600601 http://www.pbot.nl info@pbot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatie full map + hard disk
- Audio-installatie
Interieur
- Airco separaat achter
- Voorstoelen verwarmd
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Hill hold functie
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Bot is een groot Bovag-Autobedrijf gevestigd op een gezellige woon en autoboulevard in Vlaardingen waar totaal 400 occasions te bezichtigen zijn. Deze auto kan worden afgeleverd met garantie en een nationale autopas. U bent van harte welkom.
Het is een auto die er nog jaren tegenaan kan, deze Audi Q5 die 220495 kilometer op de teller heeft staan. De auto is van het bouwjaar 2009 en is van de eerste eigenaar. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is deze Audi een prettige auto om te rijden. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Dat noemen ze nou een ruimtelijk effect: het elektrisch bediende glazen panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Bij de uitrusting van deze Audi horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem met harde schijf kunt u muziek via het audio-installatiesysteem ook online beluisteren via bluetooth. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. Met automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Audi helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi Q5 samen. Geen gehannes meer met de handrem en gas geven bij stilstaan op een oplopend stuk weg. De hill hold control zorgt voor een geslaagde hellingproef.
U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is. Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































