
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Pro Line S B&O Edition
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 168.290 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 28-02-2010 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1849 kg |
| Trekgewicht max | 2080 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 165 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10,9 l/100km (1 op 9,2)
CO₂-uitstoot: 259 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio installatie premium
- Autotelefoon
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achterspoiler
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Metallic lak
- Side skirts
- S Line exterieur
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- Bluetooth
- Parkeer sensor achter
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)
























































