
Audi Q5 - 2.0 TFSI Quattro S-line NAP Facelift Automaat 20" LMT
Algemeen
| Prijs | € 21.745 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 101.817 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JK-567-K |
| Datum deel 1 | 13-04-2016 |
| Topsnelheid | 228 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 169 kW (230 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - jan. 2016
Referentienummer: 736
Technische informatie
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 228 km/u
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 174 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/JK567K
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 19"
- mistlampen voor
Extra
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- sportonderstel
- sportstuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Nieuw binnen deze goed onderhouden origineel Nederlands geleverde Audi Q5 2.0 TFSI Quatro Automaat met 230PK. De auto beschikt onder andere over: Een S-line pakket binnen en buiten, Navigatie, getinte ruiten achter, led koplampen en achterlichten, 20" lichtmetalen velgen, PDC voor+achter, drive select en Cruisecontrol. Bent u net zo enthausiast als wij? Neem dan gerust contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































![Hyundai Tucson - 1.6 GDI Plug-in Hybrid Comfort Smart [ Navi Apple/Android Camera Lane-assist ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976436/240x180/hyundai-tucson-1-6-gdi-plug-in-hybrid-comfort-smart-navi-apple-android-camera-lane-assist.jpg)






