
Audi Q5 - 50 TFSI e S-Line 299pk Quattro Pano|Trekh|Elek Stoelen|District Groen
Algemeen
| Prijs | € 47.890 |
| Prijs excl. BTW | € 39.624 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 49.980 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 30 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJV-61-D |
| Datum deel 1 | 15-11-2021 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 220 kW (299 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | District Groen metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 45 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2021 - dec. 2023
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 220 kW (299 PK)
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 220 kW (299 PK)
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 54 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 468 x 194 x 166 cm
Wielbasis: 282 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,8 l/100km (1 op 55,6)
CO₂-uitstoot: 40 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Averdonk Auto's Bosberg 25B 7271LE BORCULO, NL 053-7009740 http://www.averdonkautos.nl info@averdonkautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 4 WD
- Adaptive cruise control
- Afdekhoes
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Facelift model
- Full led koplampen
- Glans zwarte grille
- Hoogglans zwarte spiegelkappen
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Metaalkleur
- Open dak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Privacy glas
- Quattro
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak wegklapbaar
- Verlichting onder handgrepen
- Zonnescherm zijruiten
- Zwarte grille
- Zwarte logo's
- Zwarte uitlaat sierstukken
- Zwart optiek pakket
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Virtual Cockpit
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief met stop&go
- Deelbare achterbank
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Lichtpakket
- Multifunctioneel sportstuur
- S-line interieur
- Sfeerverlichting interieur
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- All season banden
- Audi active lane assist
- Audi adaptieve cruise control
- Audi drive select
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Driving mode selection
- Dynamisch traction control
- Filehulp
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane assist
- Lichtsensor
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- Buitentempratuurmeter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- luxe lederen/stof bekleding
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Plug in hybride
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
Audi Q5 50 TFSI e S-line Quattro in de prachtige kleur District Green metallic met zwart optiek pakket plus maakt dit een zeer chique verschijning.
Deze Audi is zeer rijk uitgerust met een bijzonder fraaie optielijst, waaronder:
• Panoramadak
• Elektrisch zwenkbare trekhaak
• S-line sportstoelen half leder/alcantara
• Elektrisch verstelbare voorstoelen links en rechts
• Achteruitrijcamera
• Adaptieve cruise control
• Elektrische achterklep
• Sfeerverlichting
• Zwarte logo's
De 2.0 benzine motor in combinatie met de elektromotor is goed voor een gecombineerd vermogen van maar liefst 299 pk, dit in combinatie met de Quattro 4-wielaandrijving maakt dit een genot van om in te rijden.
Deze Audi is afkomstig van Audi Duitsland en volledig dealeronderhouden, de complete onderhoudshistorie is aanwezig evenals 2 originele sleutels, de auto wordt geleverd inclusief een onderhoudsbeurt bij de Audi dealer.
Batterijcertificaat met een SOH van 92% aanwezig.
Bent u op zoek naar een zeer complete, sportieve en uitstekend onderhouden Audi Q5 met een luxe uitstraling en aantrekkelijke optielijst, dan is deze auto absoluut een bezichtiging waard.
Afleverpakket bedraagt € 1399,- bestaande uit onder andere 12 maanden Real Garant Elite Garantie, professionele reiniging, tenaamstelling, luxe kentekenplaten, SOH rapport.
Welkom bij Averdonk Auto’s.
Wij zijn gevestigd in Borculo en werken uitsluitend op afspraak, zodat wij u persoonlijk en met volledige aandacht kunnen ontvangen.
Al onze auto's en meer informatie over ons is te bekijken op onze website.
Bosberg 25B, 7271 LE Borculo
053-7009740
info@averdonkautos.nl
www.averdonkautos.nl
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























