
Audi Q5 - 55 TFSI e 367pk quattro S-Line Competition Luchtvering Beige Leder Massage Trekhaak Camera
Algemeen
| Prijs | € 29.949 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 156.041 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-030-BK |
| Datum deel 1 | 02-01-2020 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 2005 kg |
| Trekgewicht max | 1750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 42 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Riegshoogtendijk 150
7913TC Hollandscheveld
0528-361370
https://www.autobedrijfmartens.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 54 liter
Actieradius: 40 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,3 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.620 kg
Wielbasis: 282 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Interieur
Bekleding: Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 49 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Rijklaar: 6 maanden (inbegrepen):
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km
- nieuwe APK
- een aircoservice
- 6 maanden Martens Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
- 12 maanden Bovag Garantie (€ 500 meerprijs): 12 maanden Bovag Garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Rijklaar: 6 maanden"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- keyless entry
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- S Line exterieur
- Trekhaak uitklapbaar
- aluminium delen exterieur
- buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- ruitensproeiers verwarmbaar
- verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- head-up display
- Navigatiesysteem full map
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- luxe lederen/microvezel bekleding
- voorstoel(en) met massagefunctie
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Overig
- luchtvering
- stuurwiel verwarmd
- Assistentie Pakket (achteruitrijcamera, dodehoek detectie, rondomzicht camera, achteropkomend verkeer waarschuwing, achteruitrij assistent, parkeer assistent, parkeersensor voor, uitstap waarschuwing)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
- Tour pakket (cruise control adaptief met Stop&Go, bots herkenning en activatie, file assistent, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, verkeersbord detectie)
= Bijzonderheden =
- Wilt u vrijblijvend voor vertrek meer informatie over deze auto? Neem dan contact met ons op.
- Wilt u uw auto inruilen? Stuur foto’s via Whatsapp of per mail, zo kunnen wij vooraf al een duidelijke indicatie geven van een bij te betalen bedrag.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km
- nieuwe APK
- een aircoservice
- 6 maanden Martens Garantie (auto's ouder dan 10 jaar 3 maanden Martens garantie)
Optioneel: 12 maanden Bovag Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's tot 8 jaar en 150.000km)
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Informeer naar de lease-/financieringsmogelijkheden.
Deze auto wordt aangeboden door Autobedrijf Martens in Hollandscheveld. Wij zijn gespecialiseerd in de merken Volkswagen en Audi en hebben altijd ca. 180 jong- gebruikte auto’s op voorraad.
Bezoek www.autobedrijfmartens.nl voor een uitgebreide fotoreportage.
Wilt u deze auto komen bekijken en/of proefrijden? Wij helpen u graag verder.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Autobedrijf Martens
Riegshoogtendijk 150
7913 TC Hollandscheveld
Mail: verkoop@autobedrijfmartens.nl
Telefoon & Whatsapp: 0528361370
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























