
Audi Q8 e-tron - 55 quattro S Edition 115 kWh | 94% SOH | Pano | B&O | 22Kw Boordlader | Airco separaat | H
Algemeen
| Prijs | € 58.950 |
| Bouwjaar | September 2023 |
| Kilometerstand | 29.086 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJG-29-V |
| Datum deel 1 | 29-09-2023 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Magnet Gray (G5) |
| Gewicht | 2485 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2023 - 2024
Technische informatie
Koppel: 664 Nm
Aandrijving
Actieradius: 578 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.180 kg
Afmetingen (LxB): 492 x 196 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 115 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 11 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 170 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 31 minuten
Interieur
Interieurkleur: Black-Black-Express Red/Black-Black/Black/Lunar Silver (VA)
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 24,2 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneempakket:
- Geldige APK
- RDW-leges
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Gemiddelde actieradius: 486
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Digitale matrix-ledkoplampen (PXC)
- Glazen panoramadak (3FU)
- Magneetgrijs (G5G5)
- Optiekpakket zwart plus (4ZD)
- S Line exterieur
- Velgen, gegoten lichtmetaal 9,5J x 22 "6-segmentspaak"-design (C8E)
- aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend (6XK)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend met geheugenfunctie (6XL)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Bang & Olufsen Premium soundsystem met 3D sound vóór (9VS)
- Head-Up display (KS1)
- MMI navigatie plus met MMI touch response (PNQ)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi phone box light (9ZV)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Audi virtual cockpit (9S8)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch 4 zones (9AQ)
- Kunstleder bovenop dashboard en op interieurdelen onderin. Bovenzijde dashboard, portierarmsteunen en onderzijde middenconsole in mono.pur 550 (7HM)
- Stoelen, voor verwarmbaar (4A3)
- Vierzones airconditioning (9AU)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (KA2)
- Decorinleg, aluminium spectrum (7TF)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenarmsteun in Valcona leder
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels, verwarmbaar (1XP)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugen voor bestuurdersstoel (PV3)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 3
- Assistentiepakket Tour (PCC)
- Audi active lane assist incl file assistent (6I6)
- Audi lane departure warning incl emergency assist (6I5)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp voor en achter (7X2)
- passagiersairbag
- Snelheidslimietherkenning (QR9)
- uitwijk assistent
- zij airbag(s) voor
Overig
- AC-boordlader 22 kW (KB4)
- Assistentiepakket plus (achteropkomend verkeer waarschuwing, achteruitrij assistent, dodehoek detectie, kruisend verkeer detectie, parkeer assistent, rondomzicht camera, uitstap waarschuwing) (PBZ)
- Audi exclusive uitgebreide lederuitrusting (Luxe lederen bekleding) (YZP)
- Comfortsleutel en sensorgestuurde achterklepontgrendeling (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry, keyless start) (PGC)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels, verwarmbaar (1XP)
- adaptief demping systeem
- Adaptive air suspension (2MB)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
= Bijzonderheden =
Bij het afsluiten van de koopovereenkomst dient de klant een pakket af te nemen van CarGarantie. Kijk op www.CarGarantie.nl voor meer informatie.
Heeft u auto in te ruilen en/of wilt u een proefrit aanvragen?
Neem contact op met één van onze verkopers per mail info@autolaurens.nl of telefonisch op het nummer: 0182 76 37 49 of via WhatsApp op nummer: 040 720 1737
*Gezien onze wisselende voorraad, graag voor bezichtiging contact opnemen om teleurstellingen te voorkomen. Aan deze advertentie worden geen rechten verleend.*
Hoeveel kost een Audi Q8 e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































