
Audi Q8 - 50 TDI QUATTRO-PANO-22"RS-AHK
Algemeen
| Prijs | € 42.200 |
| Prijs excl. BTW | € 36.596 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 178.859 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 26 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 26-03-2021 (import) |
| Motorvermogen | - |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2145 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Vergelijkbare Audi Q8 occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2018 - jun. 2021
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 8 kW (11 PK)
Vermogen brandstofmotor: 210 kW (286 PK)
Koppel: 600 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
Tankinhoud: 85 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 245 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 512 x 200 x 175 cm
Wielbasis: 299 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
COâ‚‚-uitstoot: 220 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 766 - € 805 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Avant Daalakkersweg 10-10 5641JA EINDHOVEN, NL 0628760815 http://www.autoavant.nl info@autoavant.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 22 INCH RS
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakdraagsysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 22"
- LUCHTVERING
- Mistlampen voor
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak afneembaar
- Uitlaat sierstuk
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Virtual Cockpit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnescherm achterruit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- ACC
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dynamic LED
- FULL LED
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
Overige
- Assistentie pakket Parking (Parkeer assistent, Rondomzicht camera)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- City-pakket (Dodehoek detector, Kruisend verkeer detectie, Uitparkeer waarschuwing)
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry, Keyless start)
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Optie-pakket (Zonnescherm achterruit, Zonnescherm zijruiten)
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Tour pakket (Bots herkenning systeem, Cruise control adaptief met stop&go, File assistent, uitwijk assistent, Verkeersbord detectie)
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
WE PROVIDE EXPORT-DOCUMENTS DIRECTLY AT OUR PLACE, IN JUST 10 MINUTES.
WIR MACHEN EXPORT-DOKUMENTEN FERTIG IN 10 MINUTEN.
- 5 MIN FROM HIGHWAY
- 10 MIN FROM EINDHOVEN AIRPORT (SHUTTLE-SERVICE POSSIBLE)
- 30 MIN FROM GERMANY BORDER
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































![Peugeot 308 - 1.2 PureTech Premium [ Navi Panoramadak Camera Leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I762231053/240x180/peugeot-308-1-2-puretech-premium-navi-panoramadak-camera-leder.jpg)











































































