
Audi Q8 - 50 TDI quattro S Line I PANO I Matrix I Trekhaak I Lucht
Algemeen
| Prijs | € 57.849 |
| Bouwjaar | Januari 2020 |
| Kilometerstand | 167.075 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-197-KV |
| Datum deel 1 | 20-01-2020 (import) |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2130 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 285/45 R21
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 245 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 499 x 200 x 171 cm
Wielbasis: 299 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
CO₂-uitstoot: 180 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 766 - € 805 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Select Pakket (€ 995): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); 6 Maand Volledige Garantie, Kleine onderhoudsbeurt, Nieuwe APK, WB Autoservice Pechhulp
- ViaBovag (€ 1.495): ViaBovag
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; 12 Maand BOVAG garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 21"""
- 4-wiel besturing
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
Overig
- Aanhanger-assistent
- Automatische niveauregeling
- File-assistent
- Tour pakket (Cruise control adaptief met Stop&Go, File-assistent, Uitwijk assistent, Verkeersbord detectie)
- Trekhaak-pakket (Aanhanger-assistent, Trekhaak elektrisch uitklapbaar)
Heeft u een auto in te ruilen ? Dit is bij ons geen probleem!
Heeft u geen tijd om naar Pesse te komen ? Dan komen wij graag naar u voor een proefrit op locatie!
WB Autoservice specialiseert zich in het verkopen en onderhouden van jong gebruikte personenauto's.
Waarom een auto kopen bij WB Autoservice ?
-Aangesloten bij de Bovag
-Aangesloten bij Bosch Car Service
Zowel Bosch Car Service als BOVAG staat bekend om kwaliteit.
-Vakkundig en goed opgeleid personeel
-Ruime openingstijden
-Moderne en goed uitgeruste werkplaats
-Gratis vervangend vervoer
-Gratis Haal en brengservice door heel Nederland
-Eigen pechhulp
WAAROM BOVAG GARANTIE?
-Altijd hulp bij klachten
-De voorwaarden zijn afgestemd met de ANWB en Consumentenbond
-Extra zekerheid
Voor verdere vragen en/of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met:
WB Autoservice
Dorpsstraat 28
7933PC Pesse
T: 0528 241 396
E: Info@WB-Autoservice.nl
W: www.WB-Autoservice.nl
Openingstijden:
Maandag 08:00 tot 18:00
Dinsdag 08:00 tot 18:00
Woensdag 08:00 tot 18:00
Donderdag 08:00 tot 20:00
Vrijdag 08:00 tot 18:00
Zaterdag 09:00 tot 17:00
Alle Moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden !
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















