
Audi Q8 - 55 TFSI e quattro Pro Line S | Panoramadak | 360 Camera | B&O | Head-up | Achterasbesturin
Algemeen
| Prijs | € 102.900 |
| Prijs excl. BTW | € 85.358 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 36 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 01-04-2026 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 290 kW (394 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Waitomo Blue Metallic (donker blauw) |
| Gewicht | 2390 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | april 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 024441
Productienummer: 024441
Technische informatie
Koppel: 500 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 75 liter
Actieradius: 85 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.110 kg
Wielbasis: 300 cm
Accu
Accu: 26 kWh
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Accu laadtijd: 3 uur en 45 minuten
Interieur
Interieurkleur: Antereciet
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 89 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantiepakketten : Kijk op onze desktop website voor meer foto's van deze auto. Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf, op onze website staan de verkoop pakketten.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Glazen panoramadak (3FU)
- Matrix-ledkoplampen, ledachterlichten (PXC)
- S Line exterieur
- Velgen Audi Sport, 10-Y-spaak (F23)
- Waitomoblauw (D6D6)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie (6XL)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische sluithulp voor de portieren (GZ2)
- HD Matrix LED-koplampen met Audi-laserlicht (PXB)
- Koplampsproeiers (8X1)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Spiegelkappen in carrosseriekleur (6FA)
- Warmtewerend glas, donker getint (QL5)
Infotainment
- Bang & Olufsen Premium Sound System met 3D-geluid (9VS)
- Head-Up display (KS1)
- MMI navigatie plus (7UG)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi phone box (9ZE)
- Audi smartphone interface plus (IU4)
- Audi virtual cockpit plus (9S9)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia scherm klein
- USB-oplaadpoorten voor- en achterin (UE8)
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Interieurdelen bovenin met contraststiksels en kunstleder op interieurdelen onderin (7HQ)
- Leder Valcona met S-logo's en stiksels ruitpatroon (N0Q)
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ2)
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- Achterbank plus (3NS)
- Achteruitrijcamera (KA2)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- Decoratielijsten, geborsteld mat aluminium met zilverkleurig grafisch patroon (5MI)
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel, met stuurpaddels (1XW)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hemelbekleding van zwarte stof (6NQ)
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen plus voorin (Q4Q)
- Sportstoelen voor (Q1D)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- alarm klasse 3
- automatische snelheids begrenzing
- bots waarschuwing systeem
- grootlichtassistent (8G1)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Lane departure warning (6I3)
- Parkeerassistent incl. parkeerhulp plus (7X5)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- passagiersairbag
- Verkeersbordherkenning d.m.v. een camera (QR9)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Vierwielbesturing (0N5)
- adaptief demping systeem
- Adaptive cruise assist en emergency assist (file assistent, rijstrooksensor met correctie) (6I6)
- Assistentiepakket City (achteropkomend verkeer waarschuwing, dodehoek detectie, achteruitrij assistent, kruisend verkeer detectie, uitstap waarschuwing) (PCM)
- Assistentiepakket Parking met remote parkeerassistent plus (rondomzicht camera, autonome parkeerfunctie) (PCF)
- Assistentiepakket Tour (cruise control adaptief met Stop&Go, file assistent, uitwijk assistent, kruisend verkeer detectie) (PCC)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie (6XL)
- Comfortsleutel, sensorgestuurde achterklepontgrendeling, elektrisch afdekscherm (Comfortsleutel, sensorgestuurde achterklepontgrendeling, elektrisch afdekscherm) (PGC)
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel, met stuurpaddels, verwarmbaar (1XP)
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor beide stoelen (Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor beide stoelen) (PV6)
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel (Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend met geheugenfunctie, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen) (PV3)
- Fabrieksgarantie
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- RS adaptive air suspension (2MA)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
De Audi Q8 TFSI e quattro is een luxe plug-in hybride SUV met een krachtige 3.0 liter V6 motor en quattro vierwielaandrijving. De auto is uitgevoerd in de exclusieve kleur Waitomo Blue Metallic en beschikt over een sportieve S line-uitvoering. Daarnaast is hij voorzien van luxe opties zoals een panoramadak, Bang & Olufsen geluidssysteem en HD Matrix LED-verlichting. Dankzij de adaptive air suspension, sportstoelen en uitgebreide rijassistentiesystemen biedt deze Q8 optimaal comfort en veiligheid. Met zijn moderne technologie, hoogwaardige afwerking en krachtige prestaties is dit een zeer complete en exclusieve SUV.
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































