
Audi Q8 - 55 TFSI e quattro S-line | HUD | RS-stoelen | Stoelkoeling | Panoramdak | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 67.495 |
| Bouwjaar | Juli 2021 |
| Kilometerstand | 74.732 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 31 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GPV-30-X |
| Datum deel 1 | 01-07-2021 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,80 sec |
| Motorvermogen | 280 kW (381 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrau Perleffekt (6Y) |
| Gewicht | 2415 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 38 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2023
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 75 liter
Actieradius: 44 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,8 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.055 kg
Afmetingen (LxB): 499 x 200 cm
Wielbasis: 299 cm
Accu
Accu: 18 kWh
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Interieur
Interieurkleur: zwart-zwart-rotsgrijs/zwart-zwart/zwart/zwart (EI)
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 69 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 20"
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sluitbekrachtiging
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- DVD speler
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- voorstoelen en achterbank verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- lederen interieurdelen
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stoel ventilatie voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- adaptief demping systeem
- Keyless-pakket (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry, keyless start)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Heeft u interesse in deze occasion? Neem dan gerust contact met ons op voor verdere vragen, het maken van een afspraak voor bezichtiging of een proefrit.
Met vriendelijk groet,
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























