
Audi Q8 - 55 TFSI quattro S-LINE LUCHTVERING B&O INCL BTW
Algemeen
| Prijs | € 64.995 |
| Prijs excl. BTW | € 54.859 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 76.075 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 01 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 01-09-2020 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2080 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 275/50 R20
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.830 kg
Afmetingen (LxBxH): 499 x 200 x 171 cm
Wielbasis: 299 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
CO₂-uitstoot: 208 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- "Lichtmetalen velgen 21"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Automatische niveauregeling
= Bijzonderheden =
Optiepakketten :
Keyless-pakket PGC - Comfortsleutel € 995
S Line-pakket PQD - S line exterieur € 1.960
Tour pakket PCC - Assistentiepakket Tour € 1.820
Fabrieksopties
bagage-scheidingsnet
3CX - Scheidingsnet
€ 148
dakrails
3S1 - Dakreling aluminium
3S2 - Dakreling zwart
€ 560
elektrisch glazen panorama-dak
3FU - Panoramadak
€ 2.172
elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
PV6 - Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugen voor bestuurder- en bijrijdersstoel
€ 755
extra getint glas achter
QL5 - Privacy glas
€ 632
koplampreiniging
8X1 - Koplampreinigingsinstallatie
€ 434
lichtmetalen velgen 5-spaaks 22"
U03 - Velgen, gesmeed lichtmetaal 10 x 22 "5-dubbelarm"-design
€ 4.061
matrix LED koplampen
PXC - HD Matrix LED-koplampen
€ 2.156
sfeerverlichting
QQ2 - Contour/Ambiente lichtpakket (multicolor)
€ 351
sluitbekrachtiging
GZ2 - Servosluiting portieren
€ 895
sportstoelen
Q4Q - S sportstoelen vóór
€ 1.540
Wij als Goedman automotive doen geen online taxaties, zowel per mail als via de marktplaats app. Als u geïnteresseerd bent in een van onze auto's dan zijn wij telefonische bereikbaar tijdens onze openingstijden.
De inhoud van deze website is voor algemene informatie. Deze website is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de inhoud van deze website is het mogelijk dat de informatie die op deze website wordt gepubliceerd onjuist en/of onvolledig is. Hoewel wij ons inspannen om de informatie op de website zo juist, volledig en actueel mogelijk te laten zijn, worden de beschikbaarheid, juistheid, volledigheid en actualiteit van deze informatie niet gegarandeerd. Wij en aan haar gelieerde werkmaatschappijen zijn dan ook niet aansprakelijk voor schade die zou kunnen ontstaan door het bezoek en gebruik van deze website dan wel van de daarop gepubliceerde informatie. Aan de inhoud van deze website kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































