
Audi RS4 - Avant 2.9 TFSI, Competition Bucket seats
Algemeen
| Prijs | € 109.950 |
| Bouwjaar | December 2024 |
| Kilometerstand | 13.339 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 10 december 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JFT-28-N |
| Datum deel 1 | 10-12-2024 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,10 sec |
| Motorvermogen | 332 kW (451 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2894 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Mythosschwarz Metallic |
| Gewicht | 1720 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: dec. 2019 - mrt. 2024
Modelcode: B10
Technische informatie
Koppel: 600 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 4,1 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 478 x 187 x 145 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 224 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
Garantie: 6 maanden volledig
Garantie: 10.000 km
Productveiligheid
Fabrikant: Cabrioland B.V. Zonweg 30- 34 2516BM 'S-GRAVENHAGE, NL 0703817501 http://www.cabrioland.nl info@cabrioland.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sperdifferentieel
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Luxe lederen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
Overige
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Exclusive-pakket (Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20", Luxe lederen bekleding, zwarte (glans) exterieur delen)
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- hemelbekleding donker
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- RS dynamic pakket (Adaptief demping systeem, Gelimiteerd slipdifferentieel, Variabele stuuroverbrenging)
- Safety-pakket (Rijstrooksensor met correctie, Verkeersbord detectie)
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- Spiegel-pakket (Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Buitenspiegels elektr. met geheugen, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Tour pakket (bots waarschuwing systeem, Cruise control adaptief met stop&go, File assistent, Grootlichtassistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, Verkeersbord detectie)
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Inruil & financiering mogelijk. Tevens onderhoud & APK. Reparatie airco's. Levering & montage softtops. Levering en montage winterbanden.
Volg ons op facebook www.facebook.nl/cabrioland en twitter: https://twitter.com/#!/cabriolandnl
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur (lunchpauze tussen 13.00 en 14.00 uur)
Zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur.
Hoeveel kost een Audi RS4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































