
Audi RSQ3 Sportback - RS Q3 2.5 TFSI
Algemeen
| Prijs | € 59.800 |
| Bouwjaar | September 2021 |
| Kilometerstand | 86.829 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-315-DX |
| Datum deel 1 | 14-09-2021 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,50 sec |
| Motorvermogen | 294 kW (400 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2480 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Deepblack metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 1675 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi RSQ3 Sportback quattro 400 pk|Pano|Matrix LED|RS-Design|Vol opties!
- Kenteken: Z-315-DX
- Merk: Audi
- Model: RS Q3 Sportback
- APK tot: 14-09-2027
- Tellerstand: 86829 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Kleurnaam: Deepblack metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Interieurnaam: Volleder met honingraatstiksel
- Motorinhoud: 2480 cc
- Aantal cilinders: 5
- Motorcode: DNW
- Vermogen: 294 kW / 400pk
- Ledig gewicht: 1675 kg
- Max. trekgewicht: 1900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 9.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 185 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 307 - 335 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur parelmoer
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Voorspoiler
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Geluidsisolerend glas
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 20"
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 20"
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Sportstuur leder
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Zeer complete en sportieve Audi RSQ3 Sportback quattro in uitstekende staat. De 2.5 TFSI 5-cilinder levert maar liefst 400 pk en klinkt zoals alleen een vijfcilinder dat kan. Dankzij de quattro vierwielaandrijving en het adaptieve sportonderstel is dit een auto die zowel comfortabel als zeer dynamisch rijdt.
Belangrijkste specificaties:
- 2.5 TFSI 5-cilinder motor (400 pk)
- Automaat (7-traps S tronic)
- Quattro vierwielaandrijving
- Modeljaar 2022
Uitvoering & opties:
- RS sportstoelen in leder, elektrisch verstelbaar
- Sportuitlaat
- RS Design pakket
- Matrix LED koplampen
- 21” Audi Sport lichtmetalen velgen
- Privacy glas achter
- Multifunctioneel sportstuur met schakelflippers
- Stoelverwarming vóór
- Climatronic (automatische airco)
- Panoramadak
Technologie & multimedia:
- MMI Navigatie Plus
- Audi Virtual Cockpit (digitale cockpit)
- Premium soundsysteem
- Spraakbediening
- Smartphone connectiviteit + USB
Veiligheid & assistentie:
- Adaptive Cruise Control (ACC)
- Front Assist (noodremfunctie)
- Lane assist + dodehoekdetectie
- Parkeersensoren voor en achter
- 360° camera
- Verkeersbordherkenning
Extra’s:
- Keyless entry (comfort key)
- Alarm met interieurbewaking
- Elektrisch inklapbare en verwarmde spiegels
- Zwenkbare trekhaak
U bent van harte welkom om deze RSQ3 te bezichtigen en te ervaren!
Inruil en financiering mogelijk.
Neem voor meer informatie contact op met 0512-550191 (ook whatsapp) of via info@eeltjetalstra.nl
Kijk voor alle foto's op eeltjetalstra.nl
Let op; wij zijn geopend op afspraak.
Disclaimer: hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, kan er natuurlijk wel eens een foutje insluipen. Hier kunnen wij op geen enkele wijze aansprakelijk voor worden gesteld.
Eeltje Talstra
Dalweg 9
9231HW Surhuisterveen
0512550191
info@eeltjetalstra.nl
www.eeltjetalstra.nl
Hoeveel kost een Audi RSQ3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































