
Audi RSQ3 Sportback - TFSI RS Pano rood stiksel 21"LM velgen etc
Algemeen
| Prijs | € 53.895 |
| Bouwjaar | December 2020 |
| Kilometerstand | 80.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HFB-86-Z |
| Datum deel 1 | 09-12-2020 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,50 sec |
| Motorvermogen | 294 kW (400 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2480 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythoszwart metallic |
| Gewicht | 1675 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kruisbroeksestraat 10
5281RT Boxtel
0411-672844
www.brusselersautos.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Modelcode: F3
Technische informatie
Koppel: 480 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 4,5 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.250 kg
Afmetingen (LxB): 451 x 185 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 9,6 l/100km (1 op 10,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 231 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- elektrisch glazen schuifdak
- kunstlederen/alcantara bekleding
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 21"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- RS Voorspoiler
- S Line exterieur
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Extra getint glas
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED-lichtpakket (matrix LED koplampen)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen sportstuur
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- sfeerverlichting
- sportuitlaat
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- variabele stuuroverbrenging
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Door inruil verkregen een stoere RSQ3 sportback afkomstig van een echte liefhebber en verkeert in zeer mooie staat dealer onderhouden !
Deze kanjer heeft zeer recent een grote beurt gehad en is weer ready voor vele veilige km's .
Kom hem snel eens bewonderen de koffie staat klaar.
Meer Foto's, Kijk op onze website www.brusselersautos.nl
Voor meer info neem contact op met ons verkoopteam ook WhatsApp bereikbaar 06-53165599
Tot ziens bij Auto-Brusselers de Audi Q Specialist
De Koffie staat klaar. Aflevering en BOVAG Garantie Pakket vanaf € 1.495,- / Keramische lakcoating € 1.295,-
Hoeveel kost een Audi RSQ3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























