
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 222.750 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 mei 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 29-XR-BR |
| Datum deel 1 | 07-01-2002 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1781 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Coupé |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mayagelb metallic (geel metallic) |
| Gewicht | 1380 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Lederenbekleding
Extra informatie
Unieke Baseball editie in Maya Gelb Metallic
Audi TT Roadstar
- Kenteken: 29-XR-BR
- Merk: Audi
- Model: TT
- APK tot: 28-05-2026
- Tellerstand: 222750 KM
- Carrosserievorm: Overig
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2002
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: geel
- Kleurnaam: Mayagelb metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: bruin
- Interieurnaam: Baseball
- Motorinhoud: 1781 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1380 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Van alle TT's die er gemaakt zijn, is deze kleur werkelijk zeer bijzonder. Mayagelb metallic staat niet alleen perfect bij het unieke "Baseball" interieur maar deze unieke kleur moest in 2002 door Dhr Moser uit Duisburg specifiek bij de Audi Händler besteld worden. Kleurcode LY1U was in die jaren slechts voorbehouden aan de A3, maar hij staat keurig vermeld op de "Lieferungsausweis" . De boekjes liggen dus waar ze horen; in het dashboard kastje.
Het interieur is net zo bijzonder. Deze liefkozend genoemde "Baseball edition" heeft een prachtig lederen interieur met heerlijk zittende stoelen in de kleur van ... een Baseball. Zelfs de sterke stiknaden lijken op een uitvergrote honkbal. Ook het stuur, deurpanelen en enkele interieur delen zijn in dezelfde fraaie kleur afgewerkt.
De TT is door ons enkele kilometers geleden voorzien van een hele grote beurt. De rekening ligt bij ons op kantoor ter inzage. De TT met 150 PK is sindsdien weer helemaal bij de les en rijdt voortreffelijk. De elektrisch te openen en sluiten kap werkt perfect en uiteraard is de stoffen kap in topconditie.
Een echte rijders auto waar comfort en sportiviteit perfect samengaan, en waarbij je een mooi verhaal hebt als je weer moet uitleggen hoe bijzonder de kleur en interieur zijn.
De TT is uitgevoerd met een BOSE audiosysteem, Climate control, stoelverwarming, elektrische vensters en staat op de originele 17 inch lichtmetalen velgen.
De Audi TT begint steeds meer een echte liefhebbers auto te worden en de prijzen dalen al lang niet meer, sterker nog... Een uitvoering als deze tref je nergens aan, tenzij er een lange Wartungstau aan zit te komen.
Nu te koop voor een hele aantrekkelijke prijs van 6.950,- Euro!
Inruil bespreekbaar!
VW Classics BV
Boerenkamplaan 58
5712 AG Someren
0493-470060
info@vwclassics.nl
www.vwclassics.nl
Hoeveel kost een Audi TT verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































































