
BMW 1-serie - 116i - Airco, Half Leer, Stoelverwarming, Sportstuur
Algemeen
| Prijs | € 2.344 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 283.149 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-695-DG |
| Datum deel 1 | 01-07-2009 (import) |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Passagier
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Centr. deurvergr. met a.b. en startblokkering
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Middenarmsteun
- Multifunctioneel stuur
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Sportstuur
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Verstelbaar stuur
- Verstelbare stuurkolom
= Bijzonderheden =
Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































