
BMW 1-serie - 116I BUSINESS+
Algemeen
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | April 2012 |
| Kilometerstand | 204.210 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-326-GK |
| Datum deel 1 | 04-11-2019 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Centr. deurvergr. afstand.
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Park control achter
- Startonderbreking
- Airconditioning. handbed.
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Stoelverwarming voor
- Xenon-koplampen
- Radio/CD
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Trekhaak. afneembaar
- AUX-IN
- Bluetooth
- Bandenspanningscontrole
- Start en Stop systeem
- Park control voor en achter
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Rokersvrije auto
- Koplampwissers
- Armleuning midden voor
- Bekerhouders voor
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Lederen stuur
- Sportstuur
- Multifunctioneel stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Velgen Alu. 18 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
Extra informatie
BMW 116i Business+ – Comfortabel, stijlvol en compleet
Te koop aangeboden: deze nette BMW 116i Business+ met kenteken G-326-GK. Een stijlvolle en comfortabele hatchback die bekend staat om zijn fijne rijgedrag en premium uitstraling.
Deze BMW is voorzien van een soepele en efficiënte benzinemotor, wat zorgt voor een prettige rijervaring en gunstig verbruik. Ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
De Business+ uitvoering betekent dat de auto rijk is uitgerust met onder andere:
Navigatiesysteem
Airconditioning (climate control)
Cruise control
Parkeersensoren (voor en achter)
Multifunctioneel stuurwiel
Lichtmetalen velgen
Bluetooth connectiviteit
De auto verkeert in nette staat en is altijd goed onderhouden. Zowel van binnen als van buiten ziet de auto er verzorgd uit.
Kortom: een fijne en betrouwbare auto met een luxe uitstraling en comfortabele opties.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging!
Alle auto's zijn voorzien van een Nationale Auto Pas en mobiliteitspas.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































