
BMW 1-serie - 116i Business+ Airco Nav. Pdc Lm-Velgen Stoelverwarming 5DRS
Algemeen
| Prijs | € 6.445 |
| Bouwjaar | November 2011 |
| Kilometerstand | 196.338 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-038-PP |
| Datum deel 1 | 28-11-2011 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Variabele stuuroverbrenging
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Start/stop systeem
Overig
- 3-punts veiligheidsgordel
- 3e remlicht
- 6 versnellingen
- 12Volt aansluiting
- ABS en EBD
- Achterbank 3-persoons
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterruit wisser
- Afneembaar trekhaak i.m.
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag passagier
- Armsteun
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audiobediening bij het stuurwiel
- Audio systeem met CD speler
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- AUX
- AUX-poort voor het aansluiten van externe apparatuur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijder airbag is uit te schakelen
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Binnenspiegel automattisch dimmend
- BlueTooth telefoonkoppeling
- buitenspieg.elektr.inklap en aut. dim
- Buitenspiegels met LED verlichting
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandbediening
- Climate control (vol automatische airconditioning) voor en achter
- Climatic airco systeem
- Comfort Pack
- Cruise Control bediening op het stuur
- Dagrijverlichting
- Dashboard verlichting dimbaar
- Derde remlicht
- Deurgrepen in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- EPC
- File assistent
- Geluidwerend glas
- Hoofdsteunen voor
- Instaplijsten met merk logo
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Koplampen in hoogte verstelbaar
- Lederen multifunctie-sportstuurwiel
- Lederen multifunctie-stuurwiel
- Metaalkleur
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel bedienbaar stuurwiel
- Navigatiesysteem met kaartweergave (full-map)
- Nieuwe APK bij aflevering i.m.
- Pack Radio
- Parkeersensoren (PDC)
- Parkeersensoren voor en achter (PTS)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radiovoorbereiding
- Rijcomfort-pakket (Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk)
- Ruitenwisser achter
- Variabele stuuroverbrenging
- Veiligheids-pakket
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare stuurkolom
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Warmtewerende voorruit
- Zicht-pakket
Alle Inruil is MOGELIJK tegen een handelsprijs!! Graag ontvangen wij een mail met daarin: de gegevens van uw inruil, foto's en uw voorstel
Om teleurstellingen te voorkomen adviseren wij u om vooraf te informeren of de auto nog beschikbaar is.
Deze advertentie en de inhoud is met grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan de foutieve invoer van onder andere opties, voertuig gegevens, druk-zet fouten en accessoires,
Voor voertuigen tot 6000,- euro rekenen wij 295 ,- euro aflevering kosten en daar boven 599,- euro.
Bij Auto Service Nijkerk kunt u ook terecht om uw aankoop te laten financieren of te leasen.
Wij kunnen bemiddelen voor zowel een particuliere- of zakelijke financiering.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Tel/ WhatsApp: +31 6 41824172
Email : info@autoservicenijkerk.nl
Let op! Wij werken enkel op afspraak.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























