
BMW 1-serie - 116i Business Line
Algemeen
| Prijs | € 2.850 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 199.012 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 08-JXR-5 |
| Datum deel 1 | 21-09-2009 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.775 kg
Afmetingen (LxBxH): 424 x 175 x 142 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare stuurkolom
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"""
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overige
- Communicatie-pakket (Autotelefoonvoorbereiding, Buitenspiegels elektrisch met geheugen, Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- M Sportpakket ("Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17""", Aluminium interieur afwerking, Halogeen mistlampen, Mistlampen voor, Sportonderstel, Sportstuur)
= Bijzonderheden =
Beschrijving
Algemene informatie
Aantal deuren: 5
Kleur: Blauw metallic
Technische informatie
Vermogen: 85 kW (122 PK)
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 525 kg
GVW: 1.705 kg
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieurkleur: Lichtgrijs
Aantal zitplaatsen: 5
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
CO2-uitstoot: 181 g/km
Energielabel: D
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Comfort & Interieur
Airco
Airco automatisch
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Elektrische ramen voor
Middenarmsteun voor
Radio CD-speler
Stuurbekrachtiging
Verstelbare stuurkolom
Exterieur
"Lichtmetalen velgen """
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling
Koplampreiniging
Metallic lak
Mistlampen voor
Veiligheid
Airbag
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Cruise control
Electronic Stability Program (ESP)
Park Distance Control
Regensensor
Startblokkering
Beschrijving
Algemene informatie
Aantal deuren: 5
Kleur: Blauw metallic
Technische informatie
Vermogen: 90 kW (122 PK)
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 525 kg
GVW: 1.765 kg
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Aantal zitplaatsen: 4
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO2-uitstoot: 139 g/km
Energielabel: B
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Comfort & Interieur
Achterbank in delen neerklapbaar
Airco
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Hoofdsteunen achter
Radio CD-speler
Stuurbekrachtiging
Verstelbare stuurkolom
Navigatie
Apple Carplay
Exterieur
"Lichtmetalen velgen 17"""
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling
Metallic lak
Mistlampen voor
Veiligheid
Airbag
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Electronic Stability Program (ESP)
Getint glas
Startblokkering
Overig
6-versnellingen
APK Maart 2027
Te koop aangeboden een BMW 116i Benzine uit 2009....
Deze Rijdt en schakelt als nieuw.
Interieur is schoon en fris.
Exterieur heeft zijn plekjes zie laatste foto's
2x sleutels aanwezig
Rondom met zeer goede banden
Rondom met goede remblokken en schijven
Airco werkt goed en is IJSKOUD
Inruil mogelijk !!!
Taka Autos
Weteringpad 13 A
3762 EN, Soest
Tel: 0648238101
E-mail: taka-autos@hotmail.com
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























