
BMW 1-serie - 116i Business Line
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 260.145 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 40-JPG-4 |
| Datum deel 1 | 20-07-2009 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.775 kg
Afmetingen (LxBxH): 424 x 175 x 142 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare stuurkolom
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Bij binnenkomst controleren wij al onze voertuigen zorgvuldig op zowel de technische staat als het uiterlijk. Deze controle maken wij inzichtelijk voor de verkoop, zodat u precies weet welke werkzaamheden zijn uitgevoerd of eventueel nog nodig zijn. Uw huidige voertuig kunt u uiteraard bij ons inruilen. Zelf ervaren blijft het belangrijkst. Daarom bent u van harte welkom voor een bezichtiging of proefrit, zowel doordeweeks als in het weekend. Ook in de avonduren is dit in overleg mogelijk. Omdat ons aanbod snel wisselt, raden wij aan om vooraf even te bellen voordat u langskomt. Wij besteden veel zorg aan het opstellen van onze advertenties. Toch kunnen er onverhoopt typefouten, prijswijzigingen of onjuist vermelde opties voorkomen. Controleer daarom bij aankoop altijd de exacte specificaties en uitrusting van het voertuig. MLJ Occasions Urkhovenseweg 7H 5641 KA, Eindhoven Tel: 06-23058449 E-mail: info@mljoccasions.nl
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































