
BMW 1-serie - 116i Business - Navigatie - Airconditioning - Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 7.945 |
| Bouwjaar | September 2014 |
| Kilometerstand | 187.410 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-081-DK |
| Datum deel 1 | 18-09-2014 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2015
Modelcode: F20 (5), F21 (3)
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.865 kg
Afmetingen (LxB): 432 x 177 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 125 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaardpakket (inbegrepen):
- Basis pakket (€ 195 meerprijs):
- Comfort pakket (€ 495 meerprijs):
- Premium pakket (€ 895 meerprijs):
- BOVAG pakket (€ 1.995 meerprijs):
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor 3 serie (520)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor verschuifbaar (4AE)
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Park Distance Control achter (507)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De benzinemotor zorgt samen met de handgeschakelde zesversnellingsbak voor prima prestaties. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer in delen neerklapbare achterbank en verwarmde ruitensproeiers.
U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het full map navigatiesysteem. Alle belangrijke audiofuncties heeft u onder handbereik met de audiobediening op het stuur. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze BMW 1-serie zonder problemen op z'n plaats. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. De uitrusting van deze BMW is met sportstuurwiel, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW 1-serie samen.
Heeft u interesse in deze mooie BMW? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
FZ Auto's, is een begrip in de regio en is de occasion dealer met bodem internetprijzen voor heel Nederland.
De auto's bieden we voor bodem-internet-meeneemprijzen. We berekenen geen afleverkosten.
Wil je toch liever een afleverings-beurt of garantie? Dan is er ook keuze uit 4 afleverpakketten. Informeer bij ons voor deze scherp geprijsde pakketten.
We ruilen alle voertuigen in. Dus ook campers, motoren, boten enzovoort.
Financiering is mogelijk. Een occasion aanschaffen kost geld en kun je daarvoor kun je ook een financiering afsluiten. Door onze kennis van financiële producten kunnen wij interessante financieringsvoorstellen doen.
Volg ons ook op facebook.www.facebook.com/fzauto.nl
Bekijk ook onze andere advertenties of kom langs. In een prettig gespreken een lekker kop koffie helpen wij u graag in uw zoektocht naar een nieuwe auto. Daarvoor bent u aan het juiste adres bij FZ Auto’s!
Wij houden van eerlijkheid. Alle informatie in deze advertentie is dan ook zo accuraat mogelijk opgesteld. Fouten zijn echter menselijk en daarom blijven alle gegevens onder voorbehoud. Komt u langs, controleer dan altijd zelf de zaken welke uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur
Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























