
BMW 1-serie - 116i Business RIJDGOED/AIRCO/LMVELGEN/NL AUTO
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 240.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 04-SP-ZB |
| Datum deel 1 | 05-04-2006 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1220 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | oktober 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.745 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 175 x 143 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 180 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Staat
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Verstelbare stuurkolom
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden een BMW 1-serie 116i benzine uit 2006....
Deze BMW 116i rijdt en schakelt goed.
Interieur dient schoongemaakt te worden
Exterieur heeft zijn gebruiksporen
1e eigenaar (laatste eigenaar 20 jaar)
1x sleutel aanwezig
Km-stand is origineel met NAP
Rondom met goede banden
Rondom met goede remblokken en schijven
AIRCO werkt goed en is IJSKOUD
ISOFIX
Auto is zo ingeruild en mag weer zo weg!!!
Hemelbekleding laat los zie fotos!!!!!
APK gekeurd tot 3 JUNI 2027
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























