
BMW 1-serie - 116i Business+ Sport
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | Februari 2012 |
| Kilometerstand | 161.537 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SB-817-S |
| Datum deel 1 | 29-02-2012 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
GVW: 1.820 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Aflever pakket 1) (€ 295): Apk inclusief onderhoudsbeurt
- Aflever pakket 2 (€ 495): Apk inclusief onderhoudsbeurt plus 3 maanden garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Start/stop systeem
Overige
- Sport-Line ("Lichtmetalen velgen 16""", Armsteun voor, Lederen stuurwiel)
= Bijzonderheden =
**BMW 1-serie 116i Business+Sport · Grijs · Navigatie · schuifkanteldak.sportstoelen · PDC Achter Climate controle**
2012
€ 7950,-
Deze prachtige BMW 1-serie 116i Business+ straalt sportiviteit en klasse uit! Met zijn elegante grijze lak en stoere lijnen is dit dé hatchback voor liefhebbers van Duitse precisie en comfort. Dankzij de krachtige 1.6-liter motor met 4 cilinders, levert deze achterwielaandrijver 100 kW vermogen en een soepel schakelende 6-versnellingsbak. Dit zorgt voor zowel rijplezier als een gunstig verbruik van slechts 5,5 l/100 km!
De uitrusting laat niets te wensen over: geniet van het full-map navigatiesysteem, multifunctioneel sportstuur, bi-xenon koplampen, parkeersensoren achter en comfortabele cruise control. Andere fijne opties zijn bluetooth, een boordcomputer, airco, verwarmbare buitenspiegels en een hoogwaardig audiosysteem met radio/CD-speler.
Met slechts 1.365 kg ledig gewicht, een topsnelheid van 210 km/u en een acceleratie van 0-100 in 8,5 seconden is elke rit een genot. Voor langere reizen biedt de 52-liter brandstoftank een mooie actieradius. Ook praktisch met een in delen neerklapbare achterbank en riante bagageruimte. Laat de kou geen spelbreker zijn: ruitensproeiers en wisserbladen zijn verwarmbaar!
Deze betrouwbare BMW is uitstekend onderhouden en voorzien van een APK tot februari 2026. Klaar om de nieuwe trotse eigenaar te verwelkomen!
Benieuwd? Neem vandaag nog contact op en plan jouw proefrit. Deze deal wil je niet missen!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Welkom bij Dealercars Purmerend, uw betrouwbare occasiondealer in de regio.
Dealercars Purmerend kenmerkt zich door zijn veelzijdige assortiment occasions.
Hierdoor zijn wij in staat om samen met u op zoek te gaan naar de auto die past
bij uw wensen en afgestemd is op uw budget.
Toelichting)
Afleverkosten:
Onze prijzen zijn exclusief EUR 295,-- voor het rijklaar maken van uw auto.
Dit is een vrijblijvende optie die wij u als extra service kunnen aanbieden bij uw aankoop.
Inruil:
Uiteraard bieden wij u de mogelijkheid bij aankoop uw huidige auto in te ruilen.
Garantie:
Bij aankoop informeren wij u graag over onze garantievoorwaarden.
Services)
Onderhoud:
Voor onderhoud van alle type auto's kunt u bij ons terecht. Dealercars Purmerend beschikt naast de occasion verkoop ook over een professionele werkplaats.
Financiering:
Dealercars Purmerend heeft een samenwerkingsverband met verschillende betrouwbare financiers. Indien u ervoor kiest uw gewenste auto aan te kopen op basis van financiering, staan wij u kosteloos bij in uw aanvraag.
Bezoek Ons)
Heeft deze occasion uw interesse gewekt? Neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op. U bent altijd welkom voor een bezichtiging en proefrit, waarbij onze verkopers u deskundig zullen informeren onder het genot van een kopje koffie.
Ondanks ons uitgebreide assortiment kan het voorkomen dat de specifieke droomauto waar u naar op zoek bent zich momenteel niet in ons assortiment bevindt. Bezoekt u daarom regelmatig onze website www.dealercarspurmend.nl ons wisselende aanbod wordt regelmatig geactualiseerd.
Hopelijk tot ziens bij Dealercars Purmerend!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten en zijn daarom onder voorbehoud. Vertrouw dus niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































![Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android]](https://cdn.autowereld.nl/I762178357/240x180/kia-ev6-58-kwh-half-leder-stoelverwarming-navi-xenon-led-apple-android.jpg)






















































