
BMW 1-serie - 116i Camera Leer Navi
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | Mei 2013 |
| Kilometerstand | 158.866 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PV-689-D |
| Datum deel 1 | 14-05-2013 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
BMW 1-serie 116i Camera Leer Navi
INRUILKOOPJE, zo mee! Dit weekend €4.950,- voor de handige Harry!
Prijs inclusief vervangen klepseals, distributieketting, onderhoudsbeurt en nieuwe APK--> €6.950,-
Zeer fraai uitgevoerde zuinige BMW 1 Serie F20 in het prachtige Alpinweiss 3! De BMW 116i is algemeen in nette staat en is tevens gechipt, hiervan is de factuur aanwezig.
Meer foto's op onze website!
Over deze BMW 1-serie:
Dit betreft een BMW 1 serie van de F20 generatie, standaard voorzien van een 136pk. Deze auto is van alle gemakken voorzien, onder andere: Achteruitrijcamera, Climate Control, Parkeerhulp voor en achter, Navigatiesysteem, keyless start, en nog veel meer! De BMW is afkomstig van de 2e eigenaar, en door hem zelf geïmporteerd. De BMW rijdt, remt en stuurt zoals het hoort.
Onderhoud:
-Vervangen klepseals ivm olieverbruik moet gebeuren, advies direct distributieketting,
-Auto is toe aan zijn jaarlijks onderhoud
-Kachelmotor maakt een beetje geluid
-Apk verloop 18 juli.
Opsomming van de opties:
- Climate Control (airco)
- Keyless Go
- Koplampreiniging
- Handsfree+USB
- Automatisch dimmende binnen en buitenspiegels
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Verwarmde buitenspiegels
- Lichtpakket
-Cruise Control met remfunctie
- Stoelverwarming
- Xenon koplampen
-Mistlampen
- Navigatiesysteem
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeerhulp
- Verkeersbordenherkenning
- Achteruitrijcamera
- Regensensor
- En veel meer!
De boorddocumentatie is compleet.
Afspraak
Bezichtiging is op afspraak, en neem gerust contact op voor meer informatie. Dit kan via Whatsapp, e-mail maar ook bellen is geen probleem. Een afspraak in de avond en weekenden zijn zeker ook mogelijk.
Inruil
Ook is het inruilen van uw auto mogelijk. Neem hiervoor contact op met ons.
Betalen
U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop (denk eraan om uw daglimiet ruim van te voren te verhogen indien nodig en vergeet uw Rabo scanner/ Identifier / Digipas o.id. niet om de transactie te kunnen ondertekenen) , wij hebben geen pin!
Financieren
Een financiering van uw voertuig is in overleg ook mogelijk bij ons. Neem contact op voor de mogelijkheden.
- Kenteken: PV-689-D
- Merk: BMW
- Model: 1-serie
- APK tot: 31-07-2026
- Tellerstand: 158866 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N13B16A
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1265 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Hoogte: 1421 cm
- Aantal sleutels: 1
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Buiten/binnen sp.aut.dim + inklapbaar
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Gerstlo Automotive
Eikensingel 10
7213WJ Gorssel
0620009534
info@gerstloautomotive.nl
www.gerstloautomotive.nl
Wij hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























