
BMW 1-serie - 116i Edition Sport Line Shadow VERWACHT
Algemeen
| Prijs | € 13.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 114.895 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 24 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-083-TP |
| Datum deel 1 | 24-05-2019 (import) |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Black-sapphire metallic (475) (zwart met |
| Gewicht | 1280 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: F20 (5), F21 (3) LCI
Technische informatie
Koppel: 180 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 2 mm; Bandenprofiel rechts: 2 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxB): 433 x 177 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Fabric Move/anthracite (BDAT), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- 17 inch lichtmetalen wielen Y-spaak (2LP)
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatische airconditioning 2-zone (534)
- LED koplampen (5A2)
- Navigatiesysteem professional (609)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- dimlichten automatisch
- DVD speler
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED mistlampen voor (5A1)
- mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Servotronic (216)
- Sportstoelen voor (481)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel MOC
Vraag nu – geheel vrijblijvend – uw inruilvoorstel aan of maak een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw keuze! Onze verkoopadviseurs zijn u online, telefonisch en vanzelfsprekend in onze showrooms graag van dienst.
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Verkoopteam Mega Occasion Centrum Hengelo
Mark Slotboom: 06–12826057
Aleksander Ametovich: 06–21937750
Chris Koershuis: 06–11167923
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















