
BMW 1-serie - 116i Executive – 2013 | Origineel Nederlandse auto | Automaat | Climate Control | Leuke ui
Algemeen
| Prijs | € 7.250 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 224.086 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 26 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-STT-30 |
| Datum deel 1 | 14-12-2013 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2013 - apr. 2015
Modelcode: F20 (5), F21 (3)
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.845 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Rieg Auto's Coevorderstraatweg 31a -5 7917PP GEESBRUG, NL 0615402675 http://www.riegautos.nl riegautos@hotmail.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Metaalkleur
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Sportstuur
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Cruise control met Active Braking (544)
- Tiefseeblau (A76)
- Xenon lampen voor dim- en grootlicht (522)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Koplamsproeiers (502)
- Middenarmsteun voor verschuifbaar (4AE)
- Mistlampen voor 3 serie (520)
- Park Distance Control achter (507)
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sport-Line (Armsteun voor, Lichtmetalen velgen 16")
- Sport Line Pack (7AC)
- Sportstuurwiel (255)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Nette BMW 1-serie 116i Executive uit 2013. Origineel Nederlandse auto met automaat en climate control. Leuke uitvoering.
Zeer goed onderhouden boekjes en facturen aanwezig!
Wij kunnen al onze auto's ter plekke voor u te naam stellen en al onze auto's worden geleverd met een nieuwe APK.
Wij zijn doorlopend opzoek naar vers aanbod, hierdoor kunnen wij niet altijd aanwezig zijn. Een melding van uw komst kan voorkomen dat u voor een dichte deur staat.
U kunt altijd even vrijblijvend contact met ons opnemen 0615402675 evt ook voor WhatsApp.
Wij verkopen alleen auto's met aantoonbare kilometerstanden volgens de Nationale Auto Pas (NAP), vaak afkomstig van dealers. Tevens hebben al onze auto's bij aflevering een geldige APK keuring en zijn van binnen en buiten schoon. Mocht het N.A.P. logo (nog) niet zichtbaar zijn bij de advertentie kunt u ons altijd vragen om een uitdraai van de kilometerstand
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























