
BMW 1-serie - 116i Executive LET OP ACHTERAS GESCHEURD
Algemeen
| Prijs | € 490 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 289.001 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-KRT-72 |
| Datum deel 1 | 07-03-2005 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | september 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2004 - mei 2007
Referentienummer: 17488
Technische informatie
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 200 km/u
Wielbasis: 266 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 181 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centr. deurvergr. met a.b. en startblokkering
- elektrische ramen voor
- verstelbare stuurkolom
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
VOOR ALLE ADVERTENTIES : WWW.HORSMANSAUTO.NL
TEL VOOR EEN AFSPRAAK :
LOCHT 54
6466 GW KERKRADE
TEL. 045-5114324 / 0639215356
Kerkraderweg 301
6416 CH HEERLEN
TEL. 045-5119730 / 0639215356
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















