
BMW 1-serie - 116i Executive - Navigatie - Airconditioning - Cruise Control - Parkeersens A
Algemeen
| Prijs | € 7.445 |
| Bouwjaar | December 2014 |
| Kilometerstand | 224.316 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-ZDF-99 |
| Datum deel 1 | 30-12-2014 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mineralgrau metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2015
Modelcode: F20 (5), F21 (3)
Typenummer: 1A11
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.865 kg
Lengte: 432 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Stof move anthrazit, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 125 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaardpakket (inbegrepen):
- Basis pakket (€ 195 meerprijs):
- Comfort pakket (€ 495 meerprijs):
- Premium pakket (€ 895 meerprijs):
- BOVAG pakket (€ 1.995 meerprijs):
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Mineralgrau (B39)
- Xenon lampen voor dim- en grootlicht (522)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Koplamsproeiers (502)
- Mistlampen voor 3 serie (520)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning 2-zone (534)
- achterbank in delen neerklapbaar
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor verschuifbaar (4AE)
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Park Distance Control achter (507)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Al decennia staan Duitse merken bekend om hun ongeëvenaarde kwaliteit en prestaties. En dat geldt zeker ook voor deze BMW 1-serie. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. Bij de rijke uitrusting horen ook in delen neerklapbare achterbank en verwarmde ruitensproeiers.
Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze BMW 1-serie prima parkeersensoren die u een handje helpen. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze BMW zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Op een rustige weg komt de cruise control helemaal tot z'n recht. Extra opties op deze auto zijn: full map navigatiesysteem, sportstuurwiel, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de BMW 1-serie heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
FZ Auto's, is een begrip in de regio en is de occasion dealer met bodem internetprijzen voor heel Nederland.
De auto's bieden we voor bodem-internet-meeneemprijzen. We berekenen geen afleverkosten.
Wil je toch liever een afleverings-beurt of garantie? Dan is er ook keuze uit 4 afleverpakketten. Informeer bij ons voor deze scherp geprijsde pakketten.
We ruilen alle voertuigen in. Dus ook campers, motoren, boten enzovoort.
Financiering is mogelijk. Een occasion aanschaffen kost geld en kun je daarvoor kun je ook een financiering afsluiten. Door onze kennis van financiële producten kunnen wij interessante financieringsvoorstellen doen.
Volg ons ook op facebook.www.facebook.com/fzauto.nl
Bekijk ook onze andere advertenties of kom langs. In een prettig gespreken een lekker kop koffie helpen wij u graag in uw zoektocht naar een nieuwe auto. Daarvoor bent u aan het juiste adres bij FZ Auto’s!
Wij houden van eerlijkheid. Alle informatie in deze advertentie is dan ook zo accuraat mogelijk opgesteld. Fouten zijn echter menselijk en daarom blijven alle gegevens onder voorbehoud. Komt u langs, controleer dan altijd zelf de zaken welke uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur
Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























