
BMW 1-serie - 116i Executive Sportstoel | Live Cockpit Professional
Algemeen
| Prijs | € 18.900 |
| Prijs excl. BTW | € 15.896 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 104.534 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-325-DK |
| Datum deel 1 | 28-04-2021 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Phytonicblau |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: F40
Typenummer: 7K11
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.850 kg
Afmetingen (LxB): 432 x 180 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: Sensatec combinatie anthrazit/accent grau, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BMW Premium Selection:
BMW Premium Selection garantie:
- Deze BMW is niet ouder dan 7 jaar en krijgt 2 jaar volledige garantie zonder kilometerbeperking, geldig in vrijwel heel Europa.
- Deze BMW heeft niet meer dan 130.000 km gereden. De kilometerstand is aantoonbaar en gegarandeerd juist.
- Het onderhoud is altijd door de BMW dealer uitgevoerd.
- Deze BMW krijgt een volledige inspectie op het gebied van veiligheid en betrouwbaarheid vóór aflevering.
- Bij aflevering krijgt u een BMW Service Card voor 24-uurs pech-hulpservice in vrijwel heel Europa.
Dit afleverpakket bevat: BMW Premium Selection
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 16 inch LM Sterspaak (styling 517) in Ferric Grau (1TK)
- Adaptieve LED koplampen (552)
- LED-mistlampen voor (5A1)
- Phytonicblau metallic (C1M)
Infotainment
- BMW Connected Pack Professional (6C4)
- DAB-tuner (654)
- Intelligent Emergency Call (6AF)
Interieur & Comfort
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Sportstoelen voor (481)
- Sportstuurwiel met leer bekleed (255)
Veiligheid
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Bandenspanningsweergavesysteem (2VB)
- High-beam assistant (5AC)
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
Overig
- Actieve voetgangersbescherming (8TF)
- Active Guard Plus (5AQ)
- AG-Intern (4NE)
- AG intern (1DZ)
- Akoestische waarschuwing veiligheidsgordel (845)
- Alarmcode (Intern) (877)
- Alarmsignaal (Intern) (8S2)
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (8S3)
- Beschermfolie t.b.v. transport (9AA)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Boordliteratuur Nederlands (886)
- Business Edition (ZBE)
- Condition Based Service (8KA)
- ConnectedDrive Services inclusief Online (6AK)
- Deactivering passagiersairbag (5DA)
- EU AG intern (230)
- Executive (ZE8)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (428)
- Grotere brandstoftank (1AG)
- Interieurlijsten Quarz Silber mat korrelstructuur (4GN)
- Kilometertacho (548)
- Koudemiddel (8R9)
- Levering zonder typeaanduiding (320)
- Modeljaar 2021 (Z21)
- Nederlandse taalversie (868)
- Onderdeel van Business Edition (Plus) (Z1B)
- Opbergpakket (493)
- Phytonicblau metallic (P0C1M)
- Selectie CO2 (Intern) (1DF)
- Selectie CO2 (Intern) (1CB)
- Sensatec combinatie Anthrazit/Accent Grau (FKFL1)
- Sensatec combinatie Anthrazit/Accent Grau (KFL1)
- Slotbouten voor LM wielen (2PA)
- TeleServices (6AE)
- Velours matten (423)
- Verlengde Garantie - 3 jaar (7CG)
= Bijzonderheden =
Dit model betreft een demonstratie-auto die wordt ingezet voor proefritten. Derhalve kan de actuele kilometerstand afwijken van de hier gepubliceerde kilometerstand. De exacte actuele kilometerstand en beschikbaarheid is op te vragen bij onze verkoopadviseurs.
BMW Premium Selection garantie:
- Deze BMW is niet ouder dan 7 jaar en krijgt 2 jaar volledige garantie zonder kilometerbeperking, geldig in vrijwel heel Europa.
- Deze BMW heeft niet meer dan 130.000 km gereden. De kilometerstand is aantoonbaar en gegarandeerd juist.
- Het onderhoud is altijd door de BMW dealer uitgevoerd.
- Deze BMW krijgt een volledige inspectie op het gebied van veiligheid en betrouwbaarheid vóór aflevering.
- Bij aflevering krijgt u een BMW Service Card voor 24-uurs pech-hulpservice in vrijwel heel Europa.
Neem contact op voor een vrijblijvend inruilvoorstel van uw huidige auto, of kom langs voor een bezichtiging of een proefrit.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















