
BMW 1-serie - 116i Executive Start stop 1e eigenaar Zeer netjes navigatie cruis control
Algemeen
| Prijs | € 8.999 |
| Bouwjaar | Oktober 2014 |
| Kilometerstand | 109.399 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 08 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-XPR-98 |
| Datum deel 1 | 14-10-2014 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.865 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Start/stop systeem
Overig
- Airco elekramen stuurbkr cv op afs bieding
- Cruis control
= Bijzonderheden =
Inruil mogelijk
Bedrijfinformatie
Littlebudgetcars in Tilburg is een universeel autobedrijf Wij zijn RDW-erkend en kunnen de auto’s ook ter plaatse tenaamstellen op uw naam. Tevens hebben wij de mogelijkheid om u een autoverzekering aan te bieden met een lage premie. Ook het regelen van een Autofinanciering kunnen wij u aanbieden, vraag naar de mogelijkheden.
Wij zijn doordeweeks geopend van maandag t/m vrijdag tussen 10:00 en 18.00 uur, op zaterdag tussen 10:00 tot 17:00 uur.
ZONDAG GESLOTEN
INRUIL IS MOGELIJK
Hoewel de informatie op deze website permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten.
Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren.
Littlebudgetcars
LOVENSEKANAALDIJK 69
5013BJ TILBURG
Tel. 0638208233
Tel. back-up: 0624280530
E-mailadres: littlebudgetcars@gmail.com
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























