Let op! Geld lenen kost geld
BMW 2-serie Cabrio - 220i | Origi. NL | Soft Top | Cruise Control | Bluetooth | PDC | Stoelverwarming | Navi | - AutoWereld.nl
 
€ 19.800
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 99.355 km

Algemeen

Prijs € 19.800
Bouwjaar April 2015
Kilometerstand 99.355 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 8
APK Bij aflevering
BTW auto Nee, marge
Kenteken 9-ZVB-73
Datum deel 1 13-04-2015
Topsnelheid 226 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 7,60 sec
Motorvermogen 135 kW (184 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 2000 cc
Energielabel C
Carrosserie Cabriolet
Kleur Wit (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Wit metallic
Gewicht 1505 kg
Trekgewicht max 1200 kg
Trekgewicht onger. 750 kg
Verbruik (±) 1 op 16
Introductiejaar maart 2015
Meer modelinformatie

Aanbieder

AutoHaarhuis Geesteren
Vriezenveenseweg 42

7678VC Geesteren

0886332400

www.autohaarhuis.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • ESP
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lederenbekleding
  • Regensensor
  • Stoelverwarming
  • Xenon verlichting
Multimedia
  • Navigatiesysteem
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2014 - jul. 2016
Modelcode: F23

Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 226 km/u

Maten en gewichten
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 177 x 141 cm
Wielbasis: 269 cm

Interieur
Interieurkleur: Zwart

Milieu
CO₂-uitstoot: 144 g/km
Emissieklasse: Euro 6

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)

Historie
Aantal eigenaren: 3

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal

Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Productveiligheid
Fabrikant: AutoHaarhuis Geesteren Vriezenveenseweg 42 7678VC GEESTEREN OV, NL 0886332400 http://www.autohaarhuis.nl Info@autohaarhuis.nl

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- bi-xenon koplampen
- Dimlichten automatisch

Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding

Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter

Milieu
- Start/stop systeem

Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem

Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing

= Bijzonderheden =

De BMW 2-serie Cabrio 220i is een origineel Nederlandse auto en is o.a. voorzien van cruise control, Bluetooth, parkeersensoren achter, stoelverwarming, navigatiesysteem, lederen bekleding etc.

Wij geloven in eerlijke en transparante prijzen. De prijs die u bij een auto ziet, is uw totaalprijs, inclusief aflevering, zonder verborgen kosten of nare verrassingen achteraf. Bij AutoHaarhuis weet u precies waar u aan toe bent.

Deze auto wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, professionele reiniging binnen- en buitenzijde, 10 liter brandstof, NAP (Nationale Auto Pas) en uitgebreide uitleg van je nieuwe auto.

Buiten kantooruren tot 21:00 uur ook via WhatsApp bereikbaar via +31 88 633 2450

Over AutoHaarhuis
Bij ons draait het niet alleen om auto’s. Het draait om jou, om vooruit te kunnen. Of je nu gaat voor nieuw of gebruikt, onderhoud nodig hebt, wilt leasen, huren of schade wilt laten herstellen, wij zorgen dat het klopt. Geen halve oplossingen en loze beloften. Gewoon mobiliteit zoals het bedoeld is: helder, eerlijk en direct geregeld. Alles begint met luisteren en eindigt met een klant die met een goed gevoel de weg op gaat.

Alarmsystemen en verzekering
Diverse verzekeringsmaatschappijen vereisen een SCM-goedgekeurd alarmsysteem. Deze eisen zijn afhankelijk van de verzekeringsmaatschappij en de cataloguswaarde van de auto. Veel moderne auto's zijn af-fabriek niet voorzien van het juiste alarmsysteem. Wij kunnen deze voor jou inbouwen en voorzien van het juiste certificaat. Kijk op www.autohaarhuis.nl voor alle informatie betreffende SCM-goedgekeurde alarmsystemen.

Website-informatie
AutoHaarhuis besteedt de grootst mogelijke zorg aan het zo accuraat en actueel mogelijk weergeven van de informatie op deze internetsite. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing vóór aankoop te controleren.

Hoeveel kost een BMW 2-serie Cabrio verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met AutoHaarhuis Geesteren

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken