
BMW 2-serie Coupé - M2 DCT LCI - M PERFORMANCE UITLAAT - LEER - CARBON PAKKET
Algemeen
| Prijs | € 47.950 |
| Bouwjaar | Maart 2019 |
| Kilometerstand | 120.611 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 14 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-379-JD |
| Datum deel 1 | 01-03-2019 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,30 sec |
| Motorvermogen | 272 kW (370 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Coupé |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Long-beach-blue metallic (C16) (blauw me |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | juli 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2018
Modelcode: F22
Referentienummer: 1536
Technische informatie
Koppel: 465 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 4,3 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.010 kg
Afmetingen (LxB): 447 x 185 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Leather Dakota/black/contrast blue (PLCNL)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 185 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 3
- armsteun voor
- Audio installatie premium
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- carbonafwerking interieur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- DAB
- dimlichten automatisch
- DVD speler
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Extra getint glas achter
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 19"
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sportonderstel
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Bij HDA Wijchen B.V. hebben we een krachtige en stijlvolle BMW 2-serie Coupé M2 DCT uit 2019 beschikbaar in een opvallende blauwe kleur. Deze benzineauto heeft een indrukwekkend vermogen van maar liefst 425 PK, perfect voor de echte autoliefhebbers die op zoek zijn naar een combinatie van prestatie en luxe.
Door de vorige eigenaar kosten noch moeite gespaard! De auto is in mei 2025 volledig aangepakt door het bekende Mosselman Tuning, het adres voor BMW Tuning.
- Chiptuning 425PK / 674NM
- xHP Gearbox Flash
- Mosselman Intercooler
- Evolution Racewerks Catted downpipe
- Torch High Pressure Fuel pump
- NGK Spark Plug upgrade
Stage 2 +
- Carbon Air Intake
Totaal ruim €7.500,00 aan Extra's . Gedaan door de echte specialisten en gebruik gemaakt van top kwaliteit materiaal.
Dit exemplaar klinkt geweldig door zijn M Performance uitlaat met regelbare kleppen.
Daarnaast is hij voorzien van een hele hoop Performance Parts:
- Carbon Splitter voorzijde zijkant bumper
- Carbon Splitter zijkanten
- Carbon Diffusor achter
- M Performance uitlaat
- Alcantara stuur
Ook voorzien van:
- Harman Kardon Audio
- Navigatiesysteem
- 19'' velgen
De BMW 2-serie Coupé M2 DCT is niet alleen snel, maar ook uitgerust met handige en veilige opties. Zo beschikt deze auto over het Elektronisch Stabiliteits Programma, wat zorgt voor optimale grip op de weg in allerlei rijomstandigheden. Het stuur is multifunctioneel, waardoor je eenvoudig diverse functies kunt bedienen zonder je handen van het stuur te halen. Daarnaast bieden de zij airbags voor en hoofd airbags achter extra bescherming in geval van een ongeluk.
Met de regensensor hoef je je nooit meer zorgen te maken over het juiste moment om de ruitenwissers in te schakelen. Deze luxe functie detecteert namelijk automatisch wanneer het begint te regenen en activeert de ruitenwissers voor jou. Zo houd je altijd goed zicht op de weg, ongeacht de weersomstandigheden.
De BMW 2-serie Coupé M2 DCT heeft een sportief en dynamisch design met twee deuren en een krachtige uitstraling. Met een kilometerstand van 120611 is deze auto nog in topconditie en klaar voor vele avonturen op de weg. Ben je op zoek naar een auto die prestatie, comfort en stijl combineert? Dan is deze BMW 2-serie Coupé M2 DCT uit 2019 absoluut het overwegen waard.
Neem vandaag nog contact op met HDA Wijchen B.V. via 024-3573059 voor meer informatie over deze exclusieve BMW 2-serie Coupé M2 DCT. Onze enthousiaste medewerkers staan klaar om je verder te helpen en te adviseren over deze indrukwekkende auto.
Welkom bij Hans Dekker Automobielen. Een gerenommeerd autobedrijf en al vele jaren een vertrouwd adres voor u en uw auto. In juni 2018 zijn wij verhuisd naar onze nieuwe locatie waar we u nog beter van dienst kunnen zijn. Voor een nieuwe of jong gebruikte auto bent u welkom in onze mooie showroom, waar de koffie voor u klaar staat! Ook voor het onderhoud, APK bent u bij ons op het juiste adres. Mocht u onverhoopt schade aan uw auto hebben kunnen wij dit voor u herstellen en alles met uw verzekering regelen. Ondanks dat de verstrekte informatie op de website met de grootst mogelijk zorg is samengesteld zijn fouten niet uit te sluiten dus controleer de dingen die uw aankoopbeslissing kunnen beïnvloeden alvorens u tot de aankoop over gaat.
Welkom bij Hans Dekker Automobielen. Een gerenommeerd autobedrijf en al vele jaren een vertrouwd adres voor u en uw auto. In juni 2018 zijn wij verhuisd naar onze nieuwe locatie waar we u nog beter van dienst kunnen zijn. Voor een nieuwe of jong gebruikte auto bent u welkom in onze mooie showroom, waar de koffie voor u klaar staat! Ook voor het onderhoud, APK bent u bij ons op het juiste adres. Mocht u onverhoopt schade aan uw auto hebben kunnen wij dit voor u herstellen en alles met uw verzekering regelen. Ondanks dat de verstrekte informatie op de website met de grootst mogelijk zorg is samengesteld zijn fouten niet uit te sluiten dus controleer de dingen die uw aankoopbeslissing kunnen beïnvloeden alvorens u tot de aankoop over gaat.
Hoeveel kost een BMW 2-serie Coupé verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































