Let op! Geld lenen kost geld
BMW 3-serie Cabrio - 325i 325i - AutoWereld.nl
 
€ 32.950
189.000 km

Algemeen

Prijs € 32.950
Bouwjaar 1987
Kilometerstand 189.000 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 10-07-1987
Topsnelheid -
Acceleratie -
Motorvermogen 125 kW (170 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 6-cilinder
Cilinderinhoud 2494 cc
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur -
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1180 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar februari 1986
Meer modelinformatie

Aanbieder

Driving Passion
De Meerheuvel 1C

5221EA 's-Hertogenbosch

0655684485

https://drivingpassion.nl/

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Centrale deurvergrendeling
Comfort
  • Lederenbekleding
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen

Extra informatie

Modelreeks: 1984 - 1992
Modelcode: E30
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Koppel: 222 Nm
Wielbasis: 257 cm
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 218 km/u
Motorrijtuigenbelasting: € 166 - € 182 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

- metaalkleur

= Bijzonderheden =

Van dinsdag t/m zaterdag zijn wij tussen 09.00 uur en 21.00 uur op afspraak geopend. Voor meer informatie en hoge kwaliteit foto's bezoek onze website: www.drivingpassion.nl. 

We speak English, German and French, see our website for more information and high quality pictures.
Why Driving Passion?

- We go for the best 5% of cars.
- All vehicles are intensively checked and maintained.
- Any form of inspection on our cars is permitted.
- We stand for a maximum of transparency.
- We only have 5-star Google ratings.

Prachtige BMW 325i Cabriolet met volledig origineel Alpina styling pakket, voor velen wellicht onbekend maar vroeger kon je alle Alpina onderdelen los kopen om te monteren op je BMW, er waren zelfs bedrijven die gespecialiseerd waren in het monteren van Alpina onderdelen op allerlei type BMW’s. Eigenlijk de voorloper van het achteraf gemonteerde M pakket wat we tegenwoordig vaak tegenkomen. Veel van de onderdelen op deze auto zijn vandaag de dag niet meer leverbaar wat het geheel extra uniek maakt. De auto beschikt over originele Alpina velgen, voorbumper, spoiler lip kofferbak, verbredingen achterbumper, gouden exterieur striping, stuurwiel en pook knop. De kleurstelling in Briljant rood met een zwart lederen sportinterieur is daarnaast ook geweldig. Door de felle kleur komt het design nog beter uit. Elke rit krijgt u minimaal een opgestoken duim van een medeweggebruiker. De 325i was de top motorisering van dit model, met zijn 170 pk haalt de auto zelfs bijna 40 jaar later alsnog ruim 200 km/h, ook met dak open. Ander leuk detail is dat deze E30 met bouwjaar 1987 nog oldtimer wordt voor de wet, het nieuwste bouwjaar voordat deze regeling afloopt is 1988. De auto rijdt en schakelt goed en is in hoge kwaliteit compleet opnieuw gespoten. Een 325i in goede staat met handgeschakelde transmissie is al zeldzaam, deze auto doet daar nog meerdere schepjes bovenop – een échte eyecatcher!
Deze auto wordt zonder afleveringskosten afgeleverd met onderstaande punten:

- Technische inspectie vooraf
- Minimaal 6 maanden geen voorgeschreven onderhoud nodig
- Nieuwe of minimaal 6 maanden geldige APK
- Luxe Nederlandse kentekenplaten
- Halfvolle tank Shell V-Power brandstof
- 3 maanden/10.000km garantie op draaiende delen motor en versnellingsbak

***Disclaimer*** Wij doen zeer veel moeite onze auto’s zo accuraat en eerlijk mogelijk weer te geven op internet. Niemand is echter perfect en ons kan daarom een foutje overkomen. Daarom vragen wij uzelf te overtuigen van de gegevens. Bij koop is de auto en de documentatie zoals bezichtigd doorslaggevend. Voor meer informatie zie onze algemene voorwaarden op de website. 

Hoeveel kost een BMW 3-serie Cabrio verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Driving Passion

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken