
BMW 3-serie Coupé - 318iS
Algemeen
| Prijs | € 20.999 |
| Bouwjaar | 1992 |
| Kilometerstand | 28.143 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 01-09-1992 |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1895 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Coupé |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Calypso rood metallic |
| Gewicht | 1235 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 1992 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Traction Control
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Prachtige E36 318is met maar 28.143 KM. Zeer uniek, vrijwel nooit aangeboden in deze staat en uitvoering.
BMW 3-serie E36 Coupé 318iS l 1e eigenaresse l 28.143 KM
- Merk: BMW
- Model: 3-serie Coupé
- Tellerstand: 28143 KM
- Carrosserievorm: Coupé
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1992
- Transmissie: Handgeschakeld 5 bak
- Kleur: rood Metallic
- Kleurnaam: Calypso rood
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: beige
- Motorinhoud: 1895 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 103 kW / 140pk
- Ledig gewicht: 1235 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Getint glas
- Koplampen in hoogte verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 15"
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Toerenteller
- Verstelbare stuurkolom
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- 5-bak
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Centr. deurvergr. en getint glas+stuurbekr
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Gordelspanners
Hierbij aangeboden, prachtige BMW E36 Coupe in Calypsorot met de befaamde M42B18 motor.
Een enorm fris exemplaar, op een onderkant de deur na in de originele lak. 28.142 km en van de eerste eigenaar.
Alle onderkanten van de dorpels en voor en achter bumper in exact de goede tint, totaal geen UV licht gezien gedurende zijn leven.
Voor de kenners behoeft de 318is geen uitleg, maar omdat we vandaag een rustige dag hebben zal ik jullie meenemen. De M42B18 werd als eerste geleverd in de BMW E30 318is, een sportieve variant voor de vier cilinders in E30 land. Een 4 cilinder met 16 kleppen behoorde niet tot de orde van de dag, behoorlijk speciale techniek begin jaren 90. Daarnaast is de 318is een stuk lichter dan zijn broertjes met 6 cilinders, wat hem volgens kenners een stuk wendbaarder maakt. Dat is dan ook een deel van de charme. Het 4 cilindertje is een fijne hoogtoerige motor, waar door velen ook de vergelijking met de S14 motor uit de E30 M3 wordt getrokken.
Al met al een degelijke fijne 4 cilinder BMW met duidelijk sportieve roots. Bijkomend voordeel is dat je lekker door kan trappen zonder meteen astronomische snelheden te behalen. Hier kan je gewoon echt lol mee hebben.
Dit exemplaar is zoals eerder gezegd direct van de eerste eigenaresse. Ingrid Schelp, geboren in 1953, kreeg in september 1992 op 39 jarige leeftijd de sleutels van haar fijne nieuwe BMW. Het was een sportief modelletje geworden waar ze door de jaren heen alleen maar verknochter aan is geworden. In maart 2026 heeft ze er dan toch afstand van gedaan, als 73 jarige was een hogere instap gewenst. Aan elk tijdperk komt een eind, maar voor de volgende eigenaar een kans om een parel van een E36 in bezit te krijgen. Gekoesterd en keurig onderhouden door de jaren heen, voor zover een auto met nog geen 30.000 km onderhoud behoeft. Doe er je voordeel mee en wacht niet te lang, zo'n kans ga je niet vaker krijgen.
Voor de volledigheid is het het vermelden waard dat het hemeltje begint te hangen en de deurpanelen ooit opnieuw geplakt zijn (bekende E36 kwaal). Mocht dit storend zijn dan kunnen we samen kijken wat de mogelijkheden hier voor zijn. De rest van de auto is in sublieme staat. Geen roest of andere narigheden te bekennen. Gewoon een hele echte auto.
Kom dat zien! Tot snel.
Voor meer informatie, neem even contact met ons op. Dit kan via een belletje, whatsapp of een mailtje. Aarzel niet!
Wij zijn uitsluitend op afspraak geopend!
Auto's kunnen alleen gereserveerd worden met een aanbetaling, gedurende uw reistijd houden wij een auto altijd voor u vast.
Check ook onze andere advertenties! Voor update's over nieuwe voorraad kan je ons volgen op Instagram @magalimoto.eu
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 4.9 ⭐⭐⭐⭐ op Google, vertrouwd kopen!
Hogere kwaliteit foto's te vinden op de website!
Inruil altijd bespreekbaar, stuur wat gegevens van je auto met een foto en we komen bij je terug.
Inkoop/verkoop
Heb je zelf een oldtimer, klassieker of youngtimer te koop? Aarzel dan niet om contact op te nemen, wij zijn altijd op zoek naar mooie auto's voor in de collectie.
Wij werken ook met consignatie verkoop, vraag naar de mogelijkheden
Aflevering van uw nieuwe auto!
Wij hebben vertrouwen in de auto's die wij leveren, mocht er onverhoopt iets mis zijn na levering zijn wij altijd bereikbaar om in oplossingen te denken.
Garantie van 3 maanden op de aandrijflijn is standaard op auto's uit voorraad bij betaling van de vraagprijs.
- Auto's worden standaard geleverd met minimaal 6 maanden APK, zoniet ontvangt u gratis een nieuwe APK bij aflevering.
- Auto's worden standaard gecontroleerd op vloeistoffen, indien nodig bijgevuld.
- Auto's worden standaard 1 staps gepolijst en met een wax coating de weg op gestuurd.
- Het interieur wordt standaard gereinigd
Extra's
- Eventueel kan er een onderhoudsbeurt worden uitgevoerd voor aflevering, vraag naar de mogelijkheden.
- Eventueel kunnen er aanvullende schoonmaakdiensten worden verleend, vraag naar de mogelijkheden. Denk aan stoomreiniging, tapijtreiniging, ozon behandeling.
Magalimoto
Oosteinderweg 342
1432BE Aalsmeer
0646581384
info@magalimoto.com
www.magalimoto.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Coupé verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































































