
BMW 3-serie Touring - 318i Business Line, Distrb. Ketting vervangen 2025, Cruise Control, trekhaar, Elektrische
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | Oktober 2010 |
| Kilometerstand | 246.181 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 83-NKL-5 |
| Datum deel 1 | 01-10-2010 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 105 kW (143 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.970 kg
Afmetingen (LxBxH): 453 x 182 x 142 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 147 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Deze BMW 3-serie Touring komt uit 2010, werd geleverd van 01-09-2008 tot 28-02-2011 en kostte toen € 41.980,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2010 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 105 kW (143 PK) en een cilinderinhoud van 1995 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 210 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 9,5 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,3 liter per 100 km en hij weegt 1405 kg. De APK is geldig tot 20-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 233,17 per kwartaal.
Het is een auto die is ontworpen om niet alleen functioneel te zijn, maar om bovendien uitstekende prestaties neer te zetten. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen en verwarmde ruitensproeiers.
Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het cd-wisselaar en het navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze BMW 3-serie Touring prima parkeersensoren die u een handje helpen. Deze BMW is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! Deze auto is voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze BMW 3-serie Touring is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het bandenspanningscontrolesysteem waakt over de hoeveelheid lucht in de banden. Bij drukverlies in een band krijgt u automatisch een waarschuwing.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























