
BMW 3-serie Touring - 320E Aut LCI Curved display
Algemeen
| Prijs | € 25.900 |
| Prijs excl. BTW | € 21.471 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2023 |
| Kilometerstand | 171.350 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 31 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-726-DP |
| Datum deel 1 | 31-05-2023 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Alpinweiss 3 |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
320E LCI Aut Touring leder camera stoelverw
BMW 3-serie Touring 320E Aut LCI Curved display
- Kenteken: T-726-DP
- Merk: BMW
- Model: 3-serie Touring
- APK tot: 31-05-2027
- Tellerstand: 171350 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 12 kWh
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Automaat 8
- Kleur: wit
- Kleurnaam: Alpinweiss 3
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Interieurnaam: Leder Vernasca zwart naad grijs
- Motorinhoud: 1998 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: B48B20A
- Vermogen: 150 kW / 204pk
- Vermogen verbrandingsmotor: 83 kW
- Ledig gewicht: 1800 kg
- Max. massa voertuig: 1841 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 1.5 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 471 cm
- Breedte: 183 cm
- Hoogte: 1442 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 333 - 365 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
- Bandenmaat voor: 225/40/19
- Bandenmaat achter: 255/35/19
- Velgmaat: 18 inch
Pakket: Driving Assistant Professional
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Kruisend verkeer detectie
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
Pakket: Parking Pack
- Achteruitrijcamera
- Autonome parkeerfunctie
- Parkeer assistent
Pakket: Comfort Pack
- Keyless entry
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Entertainment Pack
- Audio installatie
- Draadloze telefoonlader
- Geluidsisolerend glas
- Sfeerverlichting
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Afdekhoes
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsimulator
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
01CB CO2 omvang
01S3 19" Styling 791M lichtmetalen velg Org bmw ook met 17 inch of 18 inch leverbaar !
0248 Stuurwielverwarming
02PA Wielbout met slot
02VB Bandenspanningsweergave
03MC M dakreling, Shadow Line
0428 Gevarendriehoek en verbandspakket
0431 Binnenspiegel, automatisch dimmend
0491 Instelbare leuningbreedte bestuurder
0494 Stoelverwarming bestuurder/passagier
04NE Blow-By verwarmer
04T4 LAADSNOER (MODE 3) VOOR OPENBAAR LADEN
0534 Automatische airco
05AQ Active Guard Plus
05DC Hoofdsteunen achter klapbaar
05DM Parkeerhulpsysteem
06AE Teleservices
06AK Connected Drive Services
06U2 BMW Live Cockpit Plus
06WC Widescreen Display
0868 Taal Nederlands
08KA Olieverversingsinterval 24 mnd/30.000 km
08S3 Autom. vergrendeling bij wegrijden
08WM Regeling D
09QX Voorbereiding bestuurdersassistent I
A070A GM-accu 70 Ah
MAH7 Leder Vernasca zwart naad grijs
01DF Emissienorm EU6 rde II
0230 Extra pakket EU-specifiek
0255 Sportstuurwiel leder
02TE Automaat met schakelpaddels
03BE Spiegelkappen zwart
0420 Verduisterde ruiten
0430 Binnen-/buitenspiegel, aut. dimmend
0481 Sportstoel
0493 Opbergpakket
04GN Interieurlijsten quarz-zilver mat
04T3 Flexible Fast Charger (Mode 2)
04U9 Akoestische voetgangersbescherming
0548 Kilometersnelheidsmeter
05DA Uitschakeling airbag passagierszijde
05DF Actieve snelh.regeling+Stop&Go functie
0654 DAB-Tuner (voorbereid voor DAB+)
06AF Wettelijke noodoproep
06C4 Connected Package Professional
06VB Regeling infotainment
0760 Hoogglans Shadow line
0886 Boorddocumentatie Nederlands
08R9 Koelmiddel R1234yf
08TF Actieve voetgangersbescherming
08WQ Regeling G
0300 alpinweiss 3
FRFKRKF HO Flash
geert wink
Zwolseweg 77 7707ac
7707AC BALKBRUG
0653263679
info@winkautos.nl
winkautos.nl
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































